Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennél ha kiderülne hogy...

Mit tennél ha kiderülne hogy a testvéred prostituált?

Figyelt kérdés
Mit tennél ha rájönnél hogy a testvéred lakásos prostituált és a testéből él évek óta miközben a szülőknek orrba - szájba hazudik az életével kapcsolatban. Hogyan kezelnéd a helyzetet?
2023. jún. 11. 23:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A testvérem.
2023. jún. 12. 00:03
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem ne áruld be, az max vitához vezetne.
2023. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Napi mese
2023. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem mese, lakásos prostituált. Elég nagy szégyen hogy a testéből él és átmegy rajta boldog-boldogtalan és közben hazudik össze vissza a környezetének.
2023. jún. 12. 00:41
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán érdekelne, ő élete, ő döntése, max szólnék neki, hogy szerezzen valami végzettséget (ha még nincs), mert ha kiöregszik és nincs végzettsége akkor elég szerény élete lesz időskorára.
2023. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
#3.Ezután internet lekapcsol, értem én hogy troll oldal de a l...-nak is van vége...
2023. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, mit tennék, de, ha normális a viszonyunk, valószínűleg leülnék vele óvatosan beszélni erről...


Nem elítélni, inkább megértően, de próbálva segíteni neki, ha lehet valamiben.


Másokkal inkább ne beszélj róla, ne "égesd be" mások előtt...

2023. jún. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
"évek óta" kicsit-nagyon túltoltad a "nagy" nem létező "bátorságod":DD
2023. jún. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

10+ Hogy a kérdésnél is maradjunk, elgondolkodnék, és elszégyelném magam a helyedben-úgy családilag, hogy vajh mi vezethet el és mennyi esemény egy embert odáig, és olyan körülményekig, hogy inkább a testét eladni próbálkozva. de el akar kerülni a "szülői házból".


Némberke, nem jön ez neked össze:DD

2023. jún. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%
Némberke, mikor tanulsz már meg igazat is mondani, nem az igazságot megpróbálni átírni?:D
2023. jún. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!