Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért hiszi azt, hogy...

Anyám miért hiszi azt, hogy prostituált lesz belőlem?19l

Figyelt kérdés

Valahányszor említek neki valamit, ami neki tök ismeretlen, nem tetszik neki, nem is igazán hallott róla, mintig ilyen következtetésre jut. Alapja meg semmi, mert barátom se volt eddig, se a tudtával, se a tudta nélkül. (Amúgy örülne, ha lenne) Kihívó megjelenés se jellemző rám, többnyire azért csesztet, mert szerinte túl fiús vagyok.


Például azt feltételezi, hogy az összes srác a suliba már megkhm....

Egyszer említettem neki olyan két éve, hogy ismeretterjesztő videókat akarok csinálni YouTubera, abból is arra a következtetésre jutott, hogy majd pénzért mutogatom magam mesztelenül az interneten.

Ma mondtam neki, hogy érettségi után lehet nem rögtön megyek egyetemre, ha nem úgy jön ossze, ahogy akarom, hanem lehet egy-két évig kimegyek aupairnek Amerikába. Erre elkezdett izélni, hogy ennyire el akarok menekülni itthonról, meg hogy utána fixen nem fogok tanulni, miért nem csak utána megyek, meg jajj elveszek. Én meg mondtam, hogy a program, amit néztem annak 28 a felső korhatára, egyetem alatt simán leköthetem magam úgy (ha csúszok kiesek a korhatárból, lehet párom lesz és nem hagynám ott, vagy fix munkahely), hogy ne menjek ki. És miután hallotta, hogy van korhatár elkezdett izélni úgy, hogy majd abból más lesz, mégis minek mennék ki, ha én nem is szeretem a gyerekeket állításom szerint... Ami vicces, mert én nem azt mondtam, hogy nem szeretem a gyerekeket, hanem azt, hogy nem szeretnék sajátot. Most azt nyilván nem vágom a képébe, hogy azért nem, mert rossz szülő lennék pozitív szülői kép híján... Na nem is ez a lényeg, az másik sztori.


Komolyan nem értem anyámat. Mindenről az jut eszébe, hogy prosti akarok lenni. Mi oka van mégis erre?


2021. szept. 3. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
25%

Félt, csak nem tudja kifejezni magát úgy, hogy neked is jó legyen.

Más világ vagytok, próbáld meg az ő szemszögéből nézni.


Én is csak 30 vagyok, de már alig értem a mai fiatalságot, valahol meg kell értened őt is.


Viszont az amcsi, korhatáros, auperes dolgot engedd el, iszonyat veszéles lehet.

2021. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
21%

Első vagyok megint.


Jelenleg ne menj amerikába, iszonyat szar a helyzet ez az egyik, a másik, hogy ez kint is divatos meló bőven vannak rá ott, helyben, régen gyanús, ha innen akarnak kivinni valakit.


Ha minden áron ki akarsz menni nyelvtanulás miatt, vagy valamilyen más okból, akkor válassz valami "normális" ismert céghez köthető munkát.

2021. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Én akkor se szégyellném a gyerekem, ha prosti lenne.
2021. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell elengedni Amerikat, baratnom is volt kint, de termeszetesen egy szervezeten keresztul volt au pair, nem csak ugy magatol, igy viszonylag vedve volt. Persze, ki lehet fogni olyan csaladot is, aki nem banik jol veled, viszont akkor meg lehet valtani, ebben is partnerek.

Nem gyanus, nem atveres, olcsobb nekik meg mindig innen munkaerot kolcsonozni, mint ott kint fizetni valakinek ugyanezert, ezert eri meg. Viszont nem ingyenes a program, ha valoban szeretned, akkor ossze kell szedned 300-400 ezret azt hiszem, viszont osszessegeben tobbet fogsz keresni ennel 1 ev alatt.

2021. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Megbízható helyen jártam utána a dolognak.(közben rálestem megint, és elírtam, 26 a korhatár) Meg igazából nem azt mondtam, hogy feltétlen akarom, hanem csak abban az esetben, ha nem vesznek fel oda, ahová szeretném. Mert tényleg, nem akarok kompromisszumot kötni ilyen téren, és szerintem hasznos tapasztalat lenne.


Meg az a problémám, hogy anyám fő problémázasa nem az aggodalomra volt felépítve megint, hanem arra, hogy ez csak ürügy, és krva akarok lenni... Az volt szinte a legfőbb kifogása 😅

2021. szept. 3. 21:17
 6/22 anonim válasza:
4%

Oh bocs... nem tudtam, hogy csak megerősítést akarsz, sajnálom, hogy nem azt írtam amit olvasni szeretrél volna.


Így nem sok értelme volt egyáltalán kiírni is a kérdést.



Akkor hajrá, irány amerika, csak a kanapékasztingon, vagy a depolicizált zónákban, majd gondolj erre...

2021. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
Nyugi, csak félt.
2021. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Anyukádat valamiért nagyon foglalkoztatja a prostitúció gondolata. Ezzel aligha neked van dolgod, mint inkább neki....
2021. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

#6 mivan? Depolicizált zónák?

Ugye vágod, hogy azok TAVALY nyáron voltak, azóta fel lettek számolva, és amúgy is csak pár (jellemzően dogmatikusan demokrata) nagyvárosban voltak. Amerika nagyrészében semmilyen rossz helyzet nem volt se akkor se most. Sőt, most jobb is ott, mert nem szivatják a népet orrba-szájba korlátozásokkal.

2021. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegy, hogy miért, ha semmi alapja?

Ha tényleg tudni akarod a választ, tőle kell megkérdezned, mi csak tippelhetünk.

2021. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!