Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Prostituált lettem? Mit...

Prostituált lettem? Mit tegyek, ha a testvérem zsarol?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok prosti,de a nővérem megtudta,hogy van egy férfi,akivel elég közeli a kapcsolatunk,rengeteg időt együtt töltünk és támogat anyagilag(autó,lakás szép környéken,készpénz,ha elutazik,akkor megyek vele,stb) is.


A nővérem elkezdett kérdezősködni,hogy miből telik ilyenekre.Elég béna választ adtam és rájött mindenre.Azt mondta,hogy mindent elmond a családunknak,ha nem fejezem ezt be,mert undorító és akármennyire is nehéz,így nem élhetek.Nem nagyon értem,hogy mi köze van az életemhez...És nem tanácsot akart adni,hanem szó szerint megmondta,hogy mit tegyek.



Szerintetek is prosti lettem?

Mit csináljak,hogy a testvérem békén hagyjon?



2012. júl. 10. 12:55
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem írod le, hogy milyen a kapcsolatod vele? Közeli oké, de ez mit takar?
2012. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy prosti, csak kitartott. Gondolom hatalmas a szerelem ezzel a férfival, így nem értem, miért baj ha a családod megtudja.

Ha meg nem.... hát, az kellemetlen :-)))

2012. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
86%

Miért merül fel benned alapból a kérdés,hogy prosti lettél-e? Tudod, szokták mondani,hogy a kérdésben sokszor már ott van a válasz is.

A testvéred egyáltalán nem rossz szándékból viselkedik úgy ahogy, hidd el,hogy fontos vagy neki, még ha ez most neked nem is úgy jön le.

Nem tudom hány éves vagy, de ha nagyon fiatal, és alapjában véve "józan életű" nő,akkor ezt évek múlva nagyon meg fogod bánni. Nem bántásból írtam az egészet. hanem barátnőm ugyanebben a cipőben járt.

2012. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 Ricsi97 válasza:
47%
Hát...huh... szerintem ettől még lettél az,szerintem próbáld vele megbeszélni nyugodtan, mond neki hogy ez a te életed vagy valami ilyesmi,szerintem,,, ennél jobbat én nem tudok mondani
2012. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
71%
hát ehhez jó volna tudni azért a korod is, meg hogy mit érzel a pasas iránt pl
2012. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem csak féltékeny rád,hogy neked van pénzed neki meg nincs vagy,hogy te könnyebben hozzájutsz.

Szard le.

2012. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van, maximum tanácsokat adhat. Ott rontottad el, hohgy hülye választ adtál. Miért nem mondtad el fapofával az igazat? Fenyegetésre ugyanez: rendben, mondd el a családnak.

Más kérdés, hogy mennyi idős vagy, tanulsz-e/dolgozol. Mert ha utóbbira igen a válasz, akkor nincs gond, hiszen önállóan is építgeted az életedet, nem vagy rászorulva arra a férfira.

Ha viszont a pénzért cserébe hagyod, hogy néhanapján megdugjon, akkor ha nem is prosti, de minimum kitartott nő vagy. A szépséged pedig mulandó, ne feledd...

2012. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
93%
Akárhogy is van, nem szép dolog ez az egész, főleg ha már te magadban is feltetted a kérdést...sőt még itt is...
2012. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
97%
Hát jó, szerintem ha így tudod elsőre leírni ezt a kapcsolatot,akkor az vagy. Ugyanis ha tényleg nagy szerelem lenne, tényleg imádnád meg minden, akkor ezt RÖGTÖN bele is írnád a mondandódba vagy legalábbis utalnál rá, de te csak annyit írsz, hogy "közeli a kapcsolat". Teljesen nyílvánvaló, hogy nem szeretetből,szerelemből vagy vele, aki szerelmes az nem így kezdi a mondandóját. Prostituált meg az, aki kihasználja a testi képességeit szexuális téren (nem muszály aktusnak történnie,ez nem feltétel) csak azért, hogy ezzel előnyt szerezzen (ami lehet pénz,lehet munka, autó,nyaralás). Legalábbis ez a pszihológiája,persze azt hiszik az emberek, hogy csak az a prosti, aki pénzt fogad el egy kis szexért..
2012. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

A férfivel lefekszem és szeretem,de családja van,szóval nem annyira nyilvános a kapcsolatunk.A családomnak pedig tényleg nem kéne megtudniuk,mert Ő az első olyan férfi az életemben,akit tényleg közel engedtem magamhoz,teljesen megbízom benne,a szüleim pedig nem hiszem,hogy ugrálnának örömükben,ha megtudnák,hogy családja van,de szerintem a korkülönbségtől is kiakadnának.

Nem bennem merült fel ez a kérdés,hanem a testvérem mondta,hogy egy k. vagyok...


20 éves vagyok és tanulok.

2012. júl. 10. 13:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!