Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit mondanátok a testvéreteknek?

Mit mondanátok a testvéreteknek?

Figyelt kérdés

A szituáció: tegnap csinált sütit, és mindenkinek adott belőle (egy lényegében idegennek is), csak nekem nem. De amikor egyszer én nem adtam neki pizzát, mert büszkélkedve jelentette be, hogy másokkal fizetteti a kajáját, mert sokan felakarják szedni, én pedig itthon voltam és nem volt kedvem főzni, és rendeltem egy pizzát, akkor nagyjából fél évig hozta fel és sérelmezte, hogy mennyire leszarom, és így fog hozzám viszonyulni. Ez több mint 2 éve történt.


Mit gondoltok róla?



2023. jún. 30. 16:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát, attól függ, hogy hány éves
2023. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
óvodások vagytok?
2023. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy unatkozol nagyon, vagy tényleg ovis szint, hogy melyik a rosszabb már egy másik kérdés.
2023. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A szituáció: tegnap csinált sütit, és mindenkinek adott belőle (egy lényegében idegennek is), csak nekem nem. "


Hogyan kell ezt elkepzelni? Körbe járt a lakásban és mindenkit megkínált, neked meg azt mondta, nem vehetsz?

2023. júl. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!