Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesómnak mi baja lehet? Nem...

A tesómnak mi baja lehet? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nálam 2 évvel fiatalabb húgom. 28 éves én 30.

Sosem voltunk elválaszthatatlanok, de nem volt konfliktus, balhé.

Tegnap írt, hogy nem vagyok neki szimpi, nem vagyok jófej, undorító ember vagyok. Kérdeztem, hogy ezt most miért? Válasz: a személyem miatt.

Aztán közölte, hogy joga van elvinni a 3 éves lányom ide-oda, nélkülem, mert rám soha nem kíváncsi.

Mondtam, hogy olyan Isten nincs, nem viheti sehova a gyerekemet.(külföldön élt sokat a tesóm, neten tartottuk a kapcsolatot. A lányomat élőben 2* látta. Már itthon él a tesóm, de egyedül nem fogom elengedni vele a lányom, hisz idegen számára. Persze ha én is ott lehetnék semmi akadálya nem lenne a dolognak.)

Mikor ezt elmondtam, közölte, hogy az új pszichiáter párja szerint is undorító harpia vagyok, most bebizonyítottam, hogy igaza van. Aztán annyit írt még, hogy szóljak ha megyünk haza a szüleinkhez, egy ilyen mocsokkal nem találkozik többet, egyeztessünk.

Majd letiltott. Hívásra nem reagál, kinyom.


Esküszöm semmi előzmény nem volt, nem bántottam soha, semmi rosszat nem tettem. Szándékosan biztosan nem. Ha véletlenül történt bármi azt sem mondja el, nem tudok tenni ellene.

Mit tennetek a helyemben? Szeretném megtudni az okát ennek és helyrehozni.

De sajnos úgy látom esélyem sincs.

Talán a párja hangolta a család ellen? Nem vagyok tökéletes, nyilván. De semmit nem tettem amivel ezt kiválthattam volna.


2023. aug. 3. 12:34
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy nem azért sem gondolom, hogy bármit tettem volna, mert nem tudta megindokolni semmivel. Csak hajtotta, hogy nem vagyok jó fej, undorító harpia vagyok, milyen a személyiségem, blabla.

A miért nem vagyok jó fej kérdésre annyi volt a válasz, hogy mert nem.

2023. aug. 3. 12:36
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Tesódnál amúgy minden rendben van a toronyban? Mert nem úgy hangzik.
2023. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Eddig azt hittem igen.

Egész éjjel zokogtam, tényleg nem tudom mivel váltottam ezt ki belőle.

2023. aug. 3. 12:43
 4/52 anonim ***** válasza:
90%
Lehet butaság, de ez az egész írásban zajlott? Nem vehette el valaki a telefonját és szórakozik? Ha nem, akkor a tesód megbolondult. Ezért nem szabad pszichiáterek összejönni…
2023. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretném -ha nem is megoldani- de legalább tisztában lenni azzal, hogy mi a baj. Ez bánt nagyon-nagyon. :(
2023. aug. 3. 12:45
 6/52 A kérdező kommentje:

4es, írásban de biztosan Ő volt, mert közben posztolt a párjával közös fotót a Facebookra.

Hívtam többször, de kinyomott.

2023. aug. 3. 12:46
 7/52 A kérdező kommentje:
Annyira fáj, úgy örültem, hogy végre itthon van és meg tudja ismerni a lányomat. Szörnyű. :(
2023. aug. 3. 12:49
 8/52 anonim ***** válasza:
94%
Ha biztos ő volt, akkor nekem sajnos nagyon úgy tűnik hogy mentálisan nincs minden rendben nála, ha ennek a kirohanásnak semmi előjele nem volt.
2023. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
91%
A párját hívd, ha valaki tudja a választ a kérdéseidre, ő lesz az. Ha elzárkózik, nincs mit tenni, majd az idő fogja megoldani a konfliktust.
2023. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

8as, tényleg semmi nem volt. Nem is beszéltünk múlthét óta. Akkor még nem volt ilyen véleményem.


9es, gondoltam rá, hogy felkeresem a párját, de félek tőle, hogy olaj lenne a tűzre.

2023. aug. 3. 12:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!