Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a tesómnak nem tudok pénzt...

Ha a tesómnak nem tudok pénzt adni az esküvőjére akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen most nem állunk úgy anyagilag, hogy 20e ftot is nélkülözni tudjunk. Minden pénzünk napra pontosan be van osztva. A tesóm esküvője nyáron lesz, négyen mennénk. Nem tudom mit csináljak? Megmondjam neki, hogy ne haragudjon de nem tudunk pénzt adni?
2023. márc. 14. 19:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha lenne testvérem, és nem udvariasságból hívnám meg, eszembe nem jutna rosszul nézni rá emiatt. Egyébként is a többi vendég gondolom annyit és vagy többet ad, ami fedez téged és így mindenki más kiadását. Nem jönnek ki "veszteségesen". Teszem hozzá, ha csak sajtolni akarnak, akkor el sem mennék.
2023. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Addig még van idő, spórolhattok is.

De tényleg igaza van az elsőnek.

2023. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudunk miből spórolni addig.

Nem gondolnám, hogy rosszul nézne rám emiatt, de persze azért kellemetlen.

2023. márc. 14. 19:47
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha jó viszonyban vagytok, nagyon jól tudja ő, hogy milyen helyzetben vagytok. Vedd is elő a témát, ha még nem tettétek, hogy megnyugodjál, nem fog neheztelni rátok.
2023. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg neki, hogy pótolod valamikor ha van rá lehetőséged. Az én tesóm megértené.
2023. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én tesóm lennél akkor az lenne tőletek az ajándékunk hogy eljöttök, együtt örültök velünk.

Beszélj vele.

2023. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
ez most vicc? ennyire nem vagytok joban? eszembe se jutna penzt elvarni toled ha tudnam nem allsz jol, meg egyebken sem varnam el. az ad aki tud es szeretne.öleld meg, legyel ott, unnepelj vele
2023. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Én nem hinném, hogy annyira jóban lennétek, hogy ez a kérdés itt jelent meg és még nem beszéltetek róla a családdal. Írhatod, hogy de de, jó a viszony. Nem jó, mert az életed és az érzéseid nem jelenhetnek meg a személyes kapcsolatokban. Sajnálom.
2023. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

Eszemben nem lenne a testvéremtől pénzt elvárni.

Szerintem nyugodtan mondd meg, biztos meg fogja érteni.

2023. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Elmentek ugy hogy nem adtok, vagy nem mentek el.
2023. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!