Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam meg a testvéremne...

Hogy mondjam meg a testvéremnek hogy a felesége komplett hülyét csinál belőle?

Figyelt kérdés
Tudom, nem kéne beleavatkozni, de annyira rossz ezt látni...hogy tudnám finoman a tudtára adni hogy miket csinál a nő?
2023. aug. 7. 21:27
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
100%
Attól függ milyen kapcsolatban vagytok?
2023. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk, bármiről tudunk beszélni csak éppen a családi dolgokról nem...
2023. aug. 7. 21:32
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit konkrétabban? Hogyan csinál belőle hülyét?
2023. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
100%
Ülj le vele beszélni, és mondd meg, hogy mivel a testvérem vagy, tudnod kell valamiről, amit én tudok.. És akkor elmondod neki
2023. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehet, hogy a testvéred is tudja csak engedi a feleségének, azaz úgy csinál mintha nem venné észre mert még így is nyert helyzetben van?


Szerintem ha mindenképpen tenni akarsz valamit akkor előszőr a feleséggel beszélj és mond el neki, hogy látod, hogy mit csinál a testvéreddel és ha nem hagyja abba akkor jelezni fogod a testvérednek.


Ez így szerinted nem megoldható?

2023. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hazudik neki dolgokról, nélküle megy nyaralni mert neki muszáj, de tesóm meg csak dolgozzon mert kell a pénz a gyerekekre, nem engedi hogy azt egyen amit szeret, beosztja mikor aludjon meg ilyenek. Ezek csak apróságok, de hosszú lenne leírni. Gondolom azért nem látja át, mert benne él...
2023. aug. 7. 21:41
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem két felnőtt ember kapcsolatába nem illik beleszólni még ha az a családtagunk is.

Ha egyik sem komplett hülye akkor egyszerűen nem tartozik rád az ő élethelyzetük.


Számomra az is felfoghatatlan, hogy egy gyerekkori barátomnak prostituált a élettársa és még így sem mondom el a barátomnak mert szerintem tökéletesen tudja, de erről nem akarok megbizonyosodni egy cselekedetem árán, mert egyszerűen ez az ő privát dolguk, hogy mit osztanak meg egymással és hogy mikor.


Attól, hogy nekem vág az eszem még nem kell Columbo hadnagy játszanom felnőtt emberek.

2023. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Ezekről tudni kellene, hogy pontosan hogyan történt, milyen előzménye volt. Mert így tipikusan olyan, mint amikor a verandáról sasoló nénik elkapnak fél szavakat a szomszédok beszélgetéseiből és komplett szappanoperát raknak össze belőle. Szerintem itt is valami hasonló történhetett.
2023. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Háát a feleséggel sajna nem lehet beszélni... de ez egy másik téma
2023. aug. 7. 21:48
 10/34 anonim ***** válasza:
33%

Az már rég nem házasság csak színjáték a gyerekek miatt.


Nyugi, zsák a foltját!

2023. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!