Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom(17!!)mostanában besétál...

Húgom(17!!)mostanában besétál a szombámba és kérdés, illetve a tudtom nélkül eltulajdonítja a dolgaimat. Van ötletetek a megoldásra? Eddigi próbálkozásaimról lejjebb. És végtelenül sajnálom ezt a nevetséges kérdést.

Figyelt kérdés

Beszéltem vele, elmondtam neki többször a problémámat, az észérvek nem hatnak rá. A szobámat ugyan be tudnám zárni, viszont ugyanolyan típusú a házban az összes ajtó, így ő a saját kulcsával ki tudná nyitni. Vannak ilyen kattjai a nőnek egyébként, mert egyszerűen nem érzi/érdekli, hogy gáz, amit csinál, illetve sokszor kijelenti, hogy márpedig az az övé, ami tőlem hiányzik és elvitt. Segítsetek ötletekkel, mert meg fogok bolondulni.

18l

Vannak ötleteitek?🫠


2023. szept. 3. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld ki a zárat, akkor más kulccsal lehet csak nyitni. De vidd magaddal a mostani kulcsot, nehoyg az újhoz is ugyanaz jó legyen.
2023. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Praktikerben, barkácsboltban pár száz forint a retesz. Belülre. De ha biztosra akarsz menni, csavarhúzó és másik zár.

Nem, nincs más megoldás.b

2023. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld ki a zárat, aztán meg van oldva.
2023. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A szüleid tudnak erről? Ők mit mondanak rá?
2023. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Engem is érdekelne, mit mondanak a szülők erre.

Nem is értem ezt egyébként.

A belső zár meg egyenesen hülyeség, nyilván nem akkor veszi el a dolgokat, amikor a kérdező otthon van, a belső zárat kívülről nem tudod zárni :D

Vegyél egy zárható dobozt, azt dugd el.

2023. szept. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Üssss.
2023. szept. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem ért a szép szóból, te is tedd ugyan ezt. Vedd el pár kedvenc dolgát. Ha meg reklamál, mond meg neki hogy azt hitted ez így működik, mert ő is ezt csinálja.
2023. szept. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

Legalább egy kicsit variáljatok már a sztorin.

2023. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elmúlik 5 év múlva jót röhögtök rajta.
2023. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!