Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is beteg amit a...

Szerintetek is beteg amit a bátyám csinált? Szerintetek mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, és egy ilyen megosztott lakásban élek, ahol a szoba mindenkinek saját, de a fürdő meg a konyha közös. A szüleimnél van egy kulcscsomó van rajta kulcs a kapuhoz, bejárati ajtóhoz meg a szobámhoz. Mind ez vészhelyzetre van, meg hogy ha előre szólnak, hogy átjönnek akkor ne kelljen a kapuhoz kimenni beengedni őket.

A bátyám meg rendszeresen elnyúlja azt a kulcsot, és szó nélkül átjön hozzám, eszik abból amit magamnak főztem, meg bemegy a szobámba, és csak úgy ott van. Persze mind ezt akkor csinálja mikor nem vagyok otthon. A szobámban ki van rakva a heti beosztásom, tudja mikor vagyok suliban, edzésen, munkában stb. Nyilván ez nyáron nem volt így, de akkor is volt hogy átment, mikor Balatonon voltam, vagy ilyenek. Már emiatt is szóltam neki, hogy ezt ne csinálja, mert nagyon gáz, meg anyuékkal is beszéltem. Anyu elrakta a táskájába a kulcsot, de onnan is kivette a bátyám. Viszont ami a legdurvább volt, hogy tegnap este az egyik barátnőmnél voltam, elmentünk bulizni aztán nála aludtunk így többen lányok. A bátyám meg felvitt egy csajt hozzám. Konkrétan az én ágyamban szexeltek, majd a csaj meztelenül ment ki wcre és összefutott a lakótársammal. Innen tudom, hogy mi történt. Szóval a mai pihenős programom helyett moshattam ágyneműt, meg az egész szobámat kitakarítottam, mert ki tudja mit csináltak. Bocsánatot kérhettem a többiektől, és felhívtam anyut, hogy küldjék el pszichológushoz, vagy nem tudom, mert ez beteg dolog. A bátyám otthon él, egy gyorsétteremben dolgozik, anya főz rá (meg megeszi az én kajámat), folyton a haverjaival lóg és isznak mint a gödény, és ez neki így jó. Nem tudom mit tudnék tenni, de őszintén marhára zavar ez, és nyilván megértem, hogy a másik két lakótársamat is zavarja.



2023. szept. 3. 16:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szar helyzet,és nem normális. Ha a bátyádnak nő ügyei vannak oldja meg maga. Felnőtt férfi a szexhez, akkor ehhez is legyen az. Valahogy rakja el anyukád a kulcsot, úgy hogy ne találja meg. Bár szerintem kutatni is képes lenne. Nehéz meló lesz vele lemecccselni ezt, pedig egyértelműen igazad van. Baromi kellemetlen lehetett a lakótársaid előtt.
2023. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Vedd vissza a kulcsokat a szüleidtöl. Ha nem tudják megoldani, hoyg a bátyád ne férjen hozzá, akkor nem való nekik a kulcs.

Én eleve nem adnék senkinek kulcsot, mert teljesen fölösleges, már csak azért is, mert ök is jöhetnek olyankor, amikor neked kellemetlen lenne. A van kulcsa, ez ugyanis a bérleti szerzödés megsértése.

2023. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Rakass egy külön zárat a szobádra amit csak te tudsz kinyitni. Valószínűleg azért jár oda, mert nincs saját lakása, és ott egyszerűbb egyedül lenni.
2023. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Szervizmérnök úr ***** válasza:
91%

Ez még nem elég infó a beteges elmére, de elég primitív.

Kulcsokat meg kell oldani, hogy ne féhessen hozzá és takarodó legyen neki. Ha még nem másolta le, addig egyszerűbb.

2023. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Zárcsere.
2023. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem beteg, csak büdös igénytelen tahó bunkóság.
2023. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%
Ez után az incidens után biztos, hogy elhoznám a kulcsokat a szüleimtől.
2023. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom, a szüleid fizetik az albérletet, ezért olyan nagyon természetes, hogy van kulcsuk, a bátyád meg lehetséges, hogy úgy veszi, hogy neki is joga van ott lenni.

Ha a szüleid nem ragaszkodnak a kulcshoz, akkor vedd vissza. Vészhelyzetre ott a tulaj, a kaput meg csak megoldod, főleg, ha előre szólnak. Egészen felesleges, hogy legyen náluk. Társbérlőként amúgy utálnám, ha a lakótársam teljes pereputtya ki-be járna azokon a részeken, amit én is fizetek.

2023. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%

Milyen olyan esetleges vészhelyzetet tudsz elképzelni, amikor nem a mentőkre vagy tűzoltókra lenne szükségre, hanem a szüleidre?


A helyedben addig oldanám meg ezt a kulcs kérdést, mielőtt a jelenlegi albérlő társaid - teljes joggal - előbb-utóbb kezdeményezik, hogy a főbérlő bontsa fel veled a szerződést, és keressen mást a helyedre.


Ennyi erővel az lesz a következő lépés, hogy a bátyád haverjai is hozzád hordják majd a barátnőjüket szexelni.

2023. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Elkered anyudtol a kulcsokat es szolsz h nem is asod vissza mert ez mar beteges amit a batyaduvel. Es rem kellemetlen a lakotarssal szemben.
2023. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!