Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyi volt a leghosszabb...

Mennyi volt a leghosszabb idő, mennyi ideig nem beszéltél a testvéreiddel és miért?

Figyelt kérdés
Mióta nem beszéltek, ill. mióta és miért szakadt meg a testvéreddel- testvéreiddel a kapcsolatod ?

2023. szept. 3. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Napi szinten beszélünk kb szerencsére.
2023. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de általában elfoglaltság, munka okból vannak nagyobb kihagyások, esetleg mert ő kiküldetésen van.
2023. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer nem beszéltem a testvéremmel öt évig. Már régen volt. Összevesztünk az anyai örökségen. Úgy éreztem becsapott, azt mondtam soha többé nem állok vele szóba.

Aztán megtértem, keresztény lettem, és akkor már meg tudtam neki bocsátani. Elmentem hozzá, kibékültünk, és azóta a legjobb testvérek vagyunk! Kár lett volna haragban eltölteni az életünket.

2023. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg több hónap. Ő külföldön él, mi meg nem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy a napi dolgokról beszélgessünk.
2023. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amióta elköltöztem, 11 éve. Miért? Mert miről beszélgessünk, amikor nulla a közös témánk :D


Addig is csak "elvoltunk", azóta annyi kapcsolat sincs közöttünk, de nem baj. Vannak barátaim, akikkel bőven tudok beszélgetni órákon keresztül.

2023. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepekkor találkozunk, bár legutóbb nem hívott el anyánk születésnapjára, amit őnáluk tartottak. Így szerintem nem fog már hívni karácsonykor sem, szóval akkor ennyi.
2023. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél év. Minek beszélgessek vele?
2023. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!