Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy béküljek ki a bátyámmal? 22L

Hogy béküljek ki a bátyámmal? 22L

Figyelt kérdés

A tesóm 27 éves. Elkezdtem ismerkedni a volt évfolyamtársával, akivel még mindig tartja a kapcsolatot, szoktak együtt xbox-ozni stb. Amikor megtudta elhordott mindennek, hogy hogy lehetek ilyen hülye hogy szóba állok azzal az illetővel, meg hogy felejtsem el, ne égessem le stb… azóta nem is beszél velem.

Nincs semmi baj a fiúval, csak kicsit butus, de attól még nagyon jólelkű és kedves.

Soha nem szólt bele a magánéletembe és nem értem miért akar eltiltani tőle amikor jóba vannak.

Mondtam a tesómnak hogy akkor megszakítom a kapcsolatot a fiúval mert ő fontosabb, de azt mondta nem érdekli mit csinálok hagyjam békén. Nagyon bánt hogy ilyen velem mert mindig összetartottunk (rossz családi hátterünk volt). Hogy tudnám megbékíteni?:(


2023. szept. 4. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Mit takar az hogy "kicsit butus"?
2023. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

3 dologra gondolok.


1:A bátyád nem sikeres a nőknél és ha már ő nem az, akkor neked se legyen senkid.

2:Egyesknél frusztrációt okoz, hogy a barátjuk egy rokonnal jön össze ezáltal valami kínos dolgot kibeszéltek egymás előtt ő róla.

3:Szimplán lehet egy szar ember akitől megakar kímélni.

2023. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: A mi sulinkból átkerült kisegítő iskolába mert annyira nem ment neki, de azt is alig tudta elvégezni.


2: A tesómnak van felesége, és tudja hogy sosem beszélném ki.

Nem hinném hogy szar ember az illető, azt mondta volna a tesóm.

2023. szept. 4. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk ez nem kicsit ostoba, hanem batár nagy hülye. Össze nem jönnék egy ilyen lusta emberrel.
2023. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tehet róla, kiskorában verték (a fejét is ütötték).

Attól még rendes fiú.

2023. szept. 4. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell erőltetni, csak fokozatos.
2023. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Énszerintem ha a bátyád nem ad értelmes és logikus magyarázatot arra, hogy miért kéne attól a fiútól távol tartanod magad, akkor igenis barátkozz vele. És ha a bátyád ezen kiakad, akkor mondd meg neki, hogy őt fogod kizárni az életedből, nem a másikat.

Különben is baromság, hogy ők jóban vannak, te meg ne barátkozz vele. Akkor ő miért barátkozik vele? Ha ő találkozik vele, akkor nem égeti magát, de ha te, akkor őt égeted vele? Ezer sebből vérzik ez az érvelés.

Szerintem is egyszerűen irigy rád. Mint egy iszlám országban, vagy cigány közösségben, az idősebb fiútestvér jogán ő akarja megszabni, kivel lehet párkapcsolatod. Ha pl. cigányok vagytok, akkor értem is a mögöttes okait.

2023. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Magyarok vagyunk.

Mint mondtam, eddig sosem szólt bele a magánéletembe. Szerintem sosem fogok magyarázatot kapni rá, hogy miért ellenzi ennyire a dolgot

2023. szept. 4. 16:53
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk mert egy olyan pasekkal tervezel, aki még a kisegítőből is majdnem kibukott.


Én sem nézném jó szívvel, ha a tesóm egy tanulatlan emberkével akarna összejönni, és ennek semmi köze ahhoz, hogy verték. Egyik barátomat is verte az apja, mégis egyetemet végzett.


A te leendő pasid szimplán lusta vagy szellemileg nem ép.

2023. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
9-es, a bátyjának semmi köze ahhoz, hogy ő kivel akar párkapcsolatot. Én szájon is vágnám, ha valaki bele merne pofázni abba, kivel járjak.
2023. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!