Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy béküljek ki a bátyámmal? 22L

Hogy béküljek ki a bátyámmal? 22L

Figyelt kérdés

A tesóm 27 éves. Elkezdtem ismerkedni a volt évfolyamtársával, akivel még mindig tartja a kapcsolatot, szoktak együtt xbox-ozni stb. Amikor megtudta elhordott mindennek, hogy hogy lehetek ilyen hülye hogy szóba állok azzal az illetővel, meg hogy felejtsem el, ne égessem le stb… azóta nem is beszél velem.

Nincs semmi baj a fiúval, csak kicsit butus, de attól még nagyon jólelkű és kedves.

Soha nem szólt bele a magánéletembe és nem értem miért akar eltiltani tőle amikor jóba vannak.

Mondtam a tesómnak hogy akkor megszakítom a kapcsolatot a fiúval mert ő fontosabb, de azt mondta nem érdekli mit csinálok hagyjam békén. Nagyon bánt hogy ilyen velem mert mindig összetartottunk (rossz családi hátterünk volt). Hogy tudnám megbékíteni?:(


2023. szept. 4. 12:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem siman uljetek le es kerek perec mondd el neki, mi a problemad

ha letolja, akkor hanyagold te is aztan majd a sajat kenyeren megbekel - ha ilyen hulye, mar bocs, hogy ezert nem all veled szoba.


a kisegitos sracot meg en is hanyagolnam, ha te nem az vagy.

nem azert mert nem jolelku, de hosszutavon ez neked nem lesz kielegito.

2023. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!