Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy értessem meg a bátyámmal...

Hogy értessem meg a bátyámmal és ne hisztizzen?

Figyelt kérdés
A bátyámmal jól össze vesztem, mert hisztizik. Az a baja hogy a közelgő esküvőnkre hivatalos a párom egyik távolabbi rokona, aki történetesen az ő exe. Na mármost az a baja, hogy ez milyen rohadt kellemetlen, hogy neki, mármint a bátyámnak azóta családja van és hogy ott kell majd az exét néznie és egy légtérbe lennie. Meg, hogy fél éve újra elkezdett írogatni neki a csajszi, de ugye ő meg letiltotta. De most én erről mit tehetek? Nagyon megbántjuk a család azon részét ha őt kihagyjuk és nem hívjuk el. Hogy értessem meg vele, hogy ezt a békát lekell nyelnie? Már mérgembe mondtam neki, hogy akkor maradjon ő otthon.
2022. okt. 3. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Újabb kamukérdés, mi? Gyártod őket rendesen husi-csonti.
2022. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem emgy, ennyi.
2022. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyha a bátyádnak családja van már, akkor mit érdekli egy régi kapcsolata??

Másrészt meg a te esküvőd, akkor te döntöd el, ki megy és ki nem

2022. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!