Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 13 éves fiamnak kishúga...

13 éves fiamnak kishúga érkezik. Van valaki, akinél ekkora volt a korkülönbség? Hogy fogadta a tini srác? Mit tehetek én, hogy jó kapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés
Korábban terveztük, sok év alatt jött össze.
2023. szept. 12. 09:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Igen, erre készülni kell, amit 10-es írt: ekkora korkülönbségnél lelki értelemben két egyke gyerek lesz.
2023. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

"Nekem a fő emlékem az kiskoromból, hogy rengeteget menőztem a bátyámmal általános iskolás koromban, az osztálytársaim, barátaim meg odáig voltak érte, ez sztem tetszett tesómnak"


Remélem, nem úgy érted, hogy egy 25 éves férfinak tetszett, hogy 12 évesek odáig vannak érte.

2023. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Én igaz lány vagyok. (Lány... 30éves 🤣)

10évvel fiatalabb nálam az öcsém, 15el a húgom.

Öcsémmel egyáltalan semmijen kapcsolatom nem volt sosem a 20év alatt. Éltünk egymás mellett, ennyi.


Hugom pedig mindig nekem lett lepasszolva, gyűlöltem. Pótanyja voltam.

Most 15éves. Katasztrófa. Inkább letagadnám sokszor.

2023. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
13-as, 8-as válaszoló vagyok a 16 évvel fiatalabb húggal és ugyanez! Nekem is sokszor le volt passzolva, és annyira gyűlöltem, hogy elmondani nem tudom. Már 13 éve külön élek tőlük, de a mai napig neheztelek húgomra, pedig tudom, hogy ő semmiről nem tehet. Nem mutatom ki, meg semmi, de rengeteg frusztráció van bennem azóta is.
2023. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem, lepasszolni neki semmiképp sem akarom, nem lesz ingyen babysitter. Csak azt szeretném, ha szeretnék egymást. Remélem mikor már mi nem leszünk, felnőttként is jó kapcsolatuk lenne majd. Ezt szeretném megalapozni még most, ehhez kérnék tanácsokat. A korkülönbségen már változtatni nem tudok, de a legjobbat szeretném kihozni belőle.
2023. szept. 12. 17:58
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk öcsémmel 19 év van. Nekem egy második gyerekkor lett úgymond vele :)
2023. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez jól kijöjenek egymásal ez vagy így lesz vagy nem felnött korukban.
2023. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a titka, hogy nem erőlteted, nem "akarod", hogy szeresse. Ha ő nyithat a kicsi felé, és nincs így nyomva, hogy dehát a húgod, akkor van esély. De el kell fogadnod, hogy íhy sem biztos semmi.
2023. szept. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%

10 év a korkülönbség, semmi kapocs nincs közöttünk.


Ja, de, kamaszként utáltam, mint a franc, mert 0-24 rám sózták, legyen szó szünetről, suli utánról, az érettségit úgy tettem le, hogy ott ordított egy ajtóval kijjebb - egyetemi vizsgákat dettó.


Amint tudtam elköltöztem - azóta nincs kapcsolat. Néha dumálunk évi max 1x félórát, aztán ennyi. Nem érdekel, nekem csak egy nyűg volt egész életemben - NEM az ő hibája, de attól nem érdekel.

2023. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
88%

Remélem mikor már mi nem leszünk, felnőttként is jó kapcsolatuk lenne majd - ezt engedd el, 99%-ban nem lesz közöttük nagy kapcsolat, és nem is baj, nem is kell.


A barátaim sokkal többet adnak az életemhez, mint a tesóm :D

2023. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!