Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » En egy 16 eves lany vagyok es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En egy 16 eves lany vagyok es van barátom de kicsivel több mint én és a szüleim nem támogatják a kapcsolatunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratom már elmúlt 18 de èn nem ès a szüleim ellenzik a kapcsolatunkat es fel akarja jelenteni a baratomat de mivel nem akaratom ellenère vagyunk eggyütt igy neki nem lehet semmi baja igaz?válaszokat köszönöm

2017. okt. 31. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentheti fel a barátodat :) Egyébként se értem az olyan domináns szülőket, akik a lányukat blokkolják a szeretetben, nekem írhatsz privátban, ha valami segítség még kellene, mert ismerem a helyzetet. 16/F
2017. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, azért nem jelentheti fel, mert mindketten bele egyeztetek a kapcsolatba
2017. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nem így megy. Pontosabban fel feljelenthetik - mint bárki bárkit -, csak a hatóságok pofán fogják röhögni, vagy legalábbis finoman közlik vele, hogy mivel nem történt bűncselekmény, ezért megszüntetik a nyomozást.

Még ha volt is szex, mivel már elmúltál 14, ezért nem ütközik törvénybe. Akkor sem, ha ő 18 feletti.

2017. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előttem jól írták.

Ilyen jogszabály nincs, hogy a szülő ellenzi a kapcsolatot, és ezért feljelentést tesznek.

Ha szexeltetek is, akkor sincs gond, mivel te elmúltál 14. Így ő lehetne 28 is, senkit nem érdekel, míg mindkét fél akarja.


Szóval nyugi, nem lehet semmi baja.


Hát, annyit tegyél, hogy engedély nélkül ne lógj el otthonról, meg ne szökj el, mert abból már lehetne bajotok.

2017. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fruzs33 ***** válasza:

Én annak idején,3 évvel ezelőtt

együtt voltam egy tőlem majdnem 10 évvel idősebb pasival.

Nem szólt bele sem a gyámhatóság,se a rendőrség,pedig én 14 voltam.Te pedig 16 vagy,ebből már semmi gondod nem lehet.Működjetek együtt a szüleiddel addig,amíg nem leszel 18.Ha látják,hogy ragaszkodtok egymáshoz,akkor nem fognak tudni mit csinálni,maximum beletörődnek.

2017. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szěpen a válaszotokat ☺ Megnyugodtam
2017. nov. 3. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!