Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok! Vannak itt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Vannak itt olyanok akiknek kapcsolatukban 2-3 év korkülönbség van? (több lent)

Figyelt kérdés

Tudom 20 évesen vagy 25 évesen már nem kell ezen gondolkodni, mert akkor már észre sem veszi az ember.

Ilyenre gondolok pl.:

15/l 17/f

16/l 19/f


Mit szóltak rá a szülők.

Nem volt furcsa az elején?


Várom minden korosztály véleményt. Köszönöm előre is!😊 (Kort nemet is légyszi)

Ja és 17/f vagyok.


2018. júl. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
A barátom 2 évvel idősebb nálam. Hát.. nem a legjobb megoldás, de én nem szóltam az egészről a szüleimnek, és nem is tervezem hogy elmondjam. 16/l
2018. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm 15, én pedig 19 vagyok.

Fel sem merült hogy a korkülönbség számítana. A szülőktől sem. Sőt végül is nekik köszönhetjük hogy összejöttünk egy baráti bulin, másnak az esküvőén.

2018. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát., az én barátom 14 volt , régebb óta ismertük egymást, én meg 16, és bevallotta hogy tetszem neki, randiztunk is, meg minden anyum nem nézte jó szemmel, aztán egyszer csak vége lett,,máig nem tudom miért, sztem még gyerek volt hozz ;) 16/l
2018. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
17, barátnőm 20. Két éve vagyunk együtt. Szüleim véleményét lesz@rom.
2018. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!