Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ennek valahogy utána tudnék...

Ennek valahogy utána tudnék járni?

Figyelt kérdés

Van egy húgom. Sosem volt olyan hajj de jó a viszonyunk, de azért beszél(t)ünk elég gyakran.


Iszonyú hazudós.


Szóval pl volt olyan, hogy diákmunkán egy céghez kerültünk. Ott beszélgettem valakivel, hogy ő a tesóm. Erre nézett rám hülyén, mert nekik meg azt adta elő, hogy ő árva, nevelőszülőknél él és nincs testvére.

És rengeteg hasonló történetet kitalált.

6éve kiköltözött németbe.

Ez igaz, német telefonja, német rendszámú autója, német bankszámlája volt eddig.

Viszont kb fél éve nagyon gyanús lett nekünk anyával. Akkor állítólag felmondott a munkahelyén, új helyre is költözött. Onnan a beszélgetések is tök mások lettek.

Állítólag kinn lakik még mindig.

Viszont úgy 2 hete egyik barátnőm írt, hogy a vonaton a kalaúz kiköpött húgom volt, de nem merne megesküdni, mert 6éve nem látta, csak képen.


Erre 2 napja mentem a városba vonattal. 2 kisgyerekemmel voltam, rájuk figyeltem. De feltűnt nekem is egy nő. Máv-os egyenruhában. Ugyan az a testtartás mint húgomnak. Ugyan az a haj, szajtartás.

De messze volt tőlünk, nekünk meg amúgy is sietni kellett, nem tudtam közelebbről megnézni.

És ami ismét fura, hogy egy megyeszékhelyi vasút. Szóval 1000ember. Mégis mikor leindultunk a lépcsőn a gyerekekkel, ez a nő rámnézett, majd fejbiccentve köszönt.

De még mindig olyan messze volt, hogy nem tudnám 100%ra mondani, hogy ő volt. Csak egy tömött pályaudvaron ponr csak nekünk köszönt oda... érdekes.


Mi oedig ki szeretnénk deríteni anyával, hogy hazajött-e, tényleg ő lehetett-e.


Írtunk neki messengeren. Eddig mindig mind a kettőnknek válaszolt, de most el sem olvassa egyikünk levelét sem.

Pedig volt fenn azota nem 1x.


Szóval valahogy kideríthetnénk ezt?


2023. szept. 15. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát ezt nem igazán tudom így elképzelni... vagy ha igaz, amit írsz: mégis miért akarod annyira megtalálni a húgodat, hogyha amikor valaki rád köszön a vasútállomáson, te NEM TUDOD ELDÖNTENI, HOGY A TESTVÉRED VOLT-E...

Miért akarsz vele ennyire találkozni, ha meg se ismered az utcán? (vasútállomáson, nem ez a lényeg).

2023. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azért nem ismertem meg, mint írtam, mert rohadt messze volt ahhoz, hogy 100%ra azt mondhassam, hogy ő volt.


Mint írtam, anyával, csak tudni szeretnénk, hogy valóban őt láttam-e en is és a barátnőm is. Ne haragudj meg, hogy tisztaban szeretnénk lenni azzal, hol tartózkodik a húgom.

2023. szept. 15. 07:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát...


1. ha én lennék a húgod, akkor nem biccentettem volna oda, hanem próbáltam volna minél jobban elkerülni a figyelmeteket...


2. valszeg azért köszönt a kalauz, mert nagyon-nagyon megbámultátok

2023. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez van akkor, amikor az ember Messengeren tartaná a kapcsolatot, de amikor személyesen találkozik az illetővel, akkor mindig siet valahová...


Egyébként ismerek beteges hazudozó embert, szóval az alapsztorit el tudom képzelni. Kideríteni azzal tudod, ha ő viszonozza az érdeklődést.

2023. szept. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi 3!

Én is gondoltam erre is.

De ez nem a kérdésem része 😊

2023. szept. 15. 08:11
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha akarja, akkor majd tudomásodra hozza ő maga, hogy hol tartózkodik. A jelek szerint viszont nem akarja. Ennek az okát ő tudja.
2023. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

"Ugyan az a ... szajtartás."


De olyan messze volt, hogy nem ismertem fel


:D


Asszem ez esélyes a hónap kamuja címre.

2023. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Mondjuk szerintem rhadtul okkal nem mondja meg nektek, valójában hol tartózkodik. :D


A családom szerint is én vagyok a hazudós, nem ők a kontrollániás és midnenbe beleugatós majmok, akiket olyan messze kerülök inkább, ahogyan lehet.

2023. szept. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Bár a kontrollániás szó nem tudom mit jelent, lehet van alapja a véleményüknek.


Tudom, itt a gyakorin minden 2.kérdést kamunak kell kiáltani, már megszoktam.

2023. szept. 15. 10:02
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát ne is haragudj, ha kamunak tekintjük azt hogy látod valakinek a szájtartását, de ugyanakkor messze van ahhoz, hogy felismerd. Marha érdekes látásod lehet neked.

És tök mindegy, hogy ki a hülye a családban (bár szerintem ti mind a ketten) ha nem akarja, hogy tudjátok, hogy itt lakik, akkor nem akarja. Ez nem a te dolgod.

2023. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!