Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék utána járni annak,...

Hol tudnék utána járni annak, hogy a születésem napján még kik születtek?

Figyelt kérdés
Egy hivatalos helyről szóltak nekem, hogy akadályba ütközött az ügyintézés, mert hogy a nevemmel, szül. évszámommal és szül. helyemmel is megegyezően egy másik ember is született ott és akkor amikor én. 30 évem alatt ez máshol nem jelentkezett és a szüleim sem hallottak róla, pedig szerintem annó biztos megjegyezték volna a szülészeten hogy 2 gyerkőcnek is ugyanaz a neve.. Utána járnék, de hol kezdjem? köszi :)

2019. máj. 27. 14:06
1 2
 1/12 Igazmondó666 válasza:
95%
A kórház ahol születtél ott talán tartanak róla dokumentumot, viszont esélyes az is hogy az említett hivatalos helyen 2-szer vagy benne a rendszerben és ők szúrtak el valamit
2019. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem miért ütközik akadályba ez. Ez miért gond? Ritkán de előfordul, hogy ugyanabban a kórházban, ugyanazon a napon, ugyanazzal a névvel születik gyerek. De ez kizárt, hogy az anyjuk neve is azonos lenne. Szóval milyen akadály van ami miatt nem tudják eldönteni ki kicsoda? Minden születendő gyermek adatlapján ott van, hogy az "anyja neve"
2019. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy a második írja. Magyarorszagon alap ah anyja neve alapján való azonosítás, úgyhogy nem lehet iylen akadaly
2019. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Hacsak nem ugyanaz az anyja neve is..
2019. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az nagyon valószínű, utolsó.
2019. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az ügyintézőm van kapcsolatba a biztosítóval és Ő hívott, hogy találkozni akar velem személyesen, mert ez van és szüksége lenne még pár adatra. Szóval én is csak ennyit tudok, de nekem is gyanús. Inkább az lehet a háttérben, hogy én magam vagyok az a személy, csak össze kuszáltak valamit. Az ügyintézőmnek is azt mondtam, hogy kizárt, hogy úgy legyen ahogy ők állítják, de erősködött hogy pedig így van.
2019. máj. 27. 15:17
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Kíváncsi vagyok mit mond a biztosító. Mikor lesz a találkozás?
2019. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
5: Nem valószínű, de elméletileg lehetséges.
2019. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ügyintézőm van kapcsolatba a biztosítóval és Ő hívott, hogy találkozni akar velem személyesen, mert ez van és szüksége lenne még pár adatra."


Jaja, biztos így van. Mégis milyen adatot akar elkérni azokon kívül, ami szerepel a személyidben ?

2019. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Pàrom is járt így egyszer pàr éve, rajta a mobilszolgáltató akart behajtani hatalmas összegeket a frissen vásárolt előfizetéssel (pedig pont amiatt, hogy friss volt, esélye se lett volna felhalmozni a tartozást, ugye....) Ugyanez volt, hogy stimmeltek a személyes adatok, és két hónapba telt, mire elhitték neki, hogy nem ő az és nem hajlandó fizetni.


Én is futottam bele ilyenbe anno még gyerekként, minden adata stimmelt az illetőnek velem, a születési évet leszámítva. Valamilyen hiba folytán az ő tajszámát kaptam meg, évekig azzal éltem, mire egyszer a gyerekorvosnak feltűnt (tán akkoriban modernizálhatták a rendszert, ki tudja), hogy én 15 éves vagyok és nem 34, akkor itt valami gikszer van az adatokban... Így bukott ki a dolog. És akkor kaptam egy új tajszámot, ami nem másé, hanem az enyém.

2019. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!