Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez normális testvéri kapcsolat...

Ez normális testvéri kapcsolat? Vagy tennem kellene valamit? Többi elnt

Figyelt kérdés
Én 18 éves lány vagyok, van egy bátyám aki 22. Tudni kell a bátyámról hogy ő vak, ennek lehet hogy van jelentősége a kérdés szempontjából. Lényeg, hogy folyton aggódik értem és a leg váratlanabb helyzetektől akar megmenteni, főleg munkától, de gyakran, szó szerint még a széltől is óv. És ez nagyon jól esik meg minden, csak néha már borzasztóan terhemre van. Próbáltam vele beszélni erről, de ez őt nagyon bántja, ha ilyenekről beszélek, hogy ne féltsen, ne óvjon ennyire és képtelenség vele szót érteni ebben. Ez normális így, rá kellene hagynom, vagy ha nem, mit tehetnék?

2023. szept. 23. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem normális, hogy félt téged, mert azért lányként sok baj érhet meg gondolom vele is történnek olyan dolgok amiket nem szívesen oszt meg vagy hallja, hogy hogyan viselkednek mások szerintem amúgy ezért lehet ez a túlféltés.

20L

2023. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg szorongó, következetesen ne hagyd, hogy rádüljön. Határozottabban. Semmit nem kell elviselned, amit neked nem esik jól.
2023. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Kicsit túlfélt.
2023. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
71%

Ez a normális testvéri hozzáállás szerintem.

Ő az idősebb, élt meg olyat, amit te még nem.

2023. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
És akinek nincs testvére és senki nem ül a nyakára, az így járt? Menjen a Dunának?
2023. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!