Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy reagálnátok, ha megtudnát...

Hogy reagálnátok, ha megtudnátok a nővéretekről, hogy nem is olyan "nagy lány" mint ahogy előadja otthon?

Figyelt kérdés
Szóval a nővérem elég domináns beállítotságú, hisztis és akaratos, és mindíg az van amit ő akar, mivel 6 év van köztünk sokszor el is vert ha nem tetszett neki valami. Mindíg ő volt amúgy a nagy és erős nővér. Viszont most nemrég megtudtam róla hogy volt olyan hogy meghunyászkodott más csajoknak, illetve olyan is amikor rendesen elp. cs@zták. Te ezek után mit gondolnál róla? Az igazság az hogy azt nem szerettem amikor engem basztat, de mindíg büszke voltam rá, hogy ő az aki a lányok közt uralkodik.

2023. szept. 26. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Wtf?
2023. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha úgy látnám a dolgokat, mint Te, akkor elsőként a saját fejemben tennék rendet...
2023. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most nem az én fejem a kérdés, légyszi ne offoljatok.
2023. szept. 26. 22:10
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy nála is van erősebb kutya, te még gyengébb vagy nála, nem oszt, nem szoroz, hogy így járt. Te többször jártál így és még járhatsz is ha ugatni próbálsz neki.
2023. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Tehát mivel a nővéred hármat gyenge, ezért rajtad fölényeskedik, mert nálad erősebbnek tudna érezni magát. Te pedig élvezed hogy alá vagy rendelve a nővérednek. Azt nem tudom miért.
2023. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4

Milyen kutya van hol?

2023. szept. 26. 22:34
 7/19 A kérdező kommentje:

5

Pont hogy nem, inkább minden társaságban központi szerepet tőlt be, és amolyan főkanca stílus, az van amit ő kitalál.

2023. szept. 26. 22:35
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

"Most nem az én fejem a kérdés"

. Azt kérdezted, mit gondolnék, ha Te volnék. Hogy mi van a fejedben, az igencsak releváns.

2023. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
:D milyen kutya hol - ez nagyon nagy XD
2023. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
9. Tudod milyen nehéz nyelv a magyar? Föleg ha a szolásokat, szoképeket is belevesszük?:-)
2023. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!