Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem szeret a testvérem? a...

Nem szeret a testvérem? a sztori a következő szinte mindig le bolondoz átkoz idegesít stb apánk is köcsög velem de az jobban bánt amit a testvérem csinál velem lelkileg amikor apánkal nincsenek jóban akkor velem jó ha

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 20:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
utána apánkal ha apánk olyan kedvében van persze akkor csak vele jó apánk engem szid mivel tesóm felbiztatja 2 napja szülinapom volt a tortát felhánytorgaták meg a ruhákat pedig nem kértem ezeket
2023. okt. 30. 20:57
 2/11 A kérdező kommentje:
apánk olyan mint egy józan alkoholista mint anyánk volt csak ő tényleg az volt
2023. okt. 30. 20:58
 3/11 A kérdező kommentje:
teszem hozzá nem szabadna idegeskednem az epilepsziám miatt születésemkor pl kisebb agyvérzésem volt
2023. okt. 30. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Te miért vagy ilyen mimóza?

Az ember nem választja a családját, de attól még a családja!!!


Nem azok lesznek mellettd ha kórházba kerülsz, vagy cserélik alattad majd a pelenkát, vagy raknak eléd majd egy tányér levest akik itt nemsokára elkezdik majd nyomni, hogy "költözz el" és a többi...


Hanem az apád vagy a testvéred!

2023. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%

"születésemkor pl kisebb agyvérzésem volt"


Sokaknak van ez elég gyakori...

Van akinek még szívműtétje is van, három éves kora előtt...

2023. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerintem te nem tudod milyen érzés ez
2023. okt. 30. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2023. okt. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*apánkkal

Engedd el, sajnos sok testvéri kapcsolat rossz. Fókuszálj a barátaidra. Legyen legalább egy olyan barátod, akire mindig számíthatsz, ennek persze kölcsönösnek kell lennie.

Próbálj meg minél jobban teljesíteni az iskolában, ami nem azt jelenti, hogy a kitűnőre kell törekedni, de legyél jó azokból a tárgyakból, amik majd a jövődhöz kellenek. Pl ha külföldre akarsz költözni, akkor a nyelvekből. Fókuszálj a barátaidra és a jövődre. Apádtól és a testvéredtől tarts akkora távolságot, amekkorát csak tudsz, minden lehetséges információt zárj el előlük.

2023. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

"szerintem te nem tudod milyen érzés ez"



Szerintem tudom, és csak annyit súgnék, hogy ez még csak a kezdet, hosszú még az életed, és örülj, hogy nincs háború, és olyan hozzátartozód sincs akitől kendőzetlenül hallottál volna olyan dolgokról amiket ott műveltek az emberek egymásal!

A filmek ezekről ahhoz képest esti mesék!

2023. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9, ez mit segít rajta? Neki most ez a problémája. Igen, ha háború lenne, akkor mindenkinek az lenne a legnagyobb problémája, de ezzel az erővel annak is örülhet, hogy nem hajléktalan, nem rákos, stb. Annak felsorolása, hogy milyen problémája NINCS még nem fogja megoldani azt a problémáját, ami viszont VAN. Én írtam azt a választ, hogy inkább a barátaira számítson és a jövőjét tervezze, szerintem az egy járható út.
2023. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!