Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Valóban rossz ha nincs testvéred?

Valóban rossz ha nincs testvéred?

Figyelt kérdés
Nekem nincsen testvérem és olyan magányos és rossz kedvű vagyok ha egyedül vagyok és semmit nem tudok csinálni. Tudom hogy részben jó, részben rossz ha nincs tesód és ugyan ez ha van. Valami tipp hogy ne érezzem magam ennyire rosszul mert mindig is akartam

2023. nov. 4. 14:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg barátkozni valakivel?

AZ emberek kategóriában...

2023. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Lucifer-666 válasza:
75%
Van ahol a testvér csak egy fekete folt, amitől nem lehet megszabadulni.
2023. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
77%
Szerintem nem rossz ha van testvéred.
2023. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sincs es teljesen egyedul vagyok, elvaltam tíz éve, volt még egy hosszabb kapcsolatom es teljesen egyedul maradtam, ráadásul kulföldön lakom, nagyon zárkózott társadalomban.

Egyedul anyamat tudom hívni

Sokszor gondolkodom hogy mi lett volna ha lenne egy testvérem aki hívna es en is fel tudnám hívni es lenne közös program. De így alakult.

Ulök itthon es kavezom, próbálom jó oldalát nézni a dolgoknak

Mintsabb emberek akik csúfolkodnak velem es kihazsnálnak, inkabb senki

Barati kör nelkul nagyon snassz

2023. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Én imádom hogy egyke vagyok. Vannak unokatestvéreim, barátaim, nem vagyok magányos, én csak az előnyét látom.
2023. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Én is egyke vagyok, soha semmi hátrányát nem éreztem. Vannak unokatestvérek, barátok, ott volt a férjem. Soha nem voltam magányos.
2023. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Nekem vannak testvéreim és persze szeretem is őket, de őszintén megmondom az életem nagyobb részében csak hátrányom volt belőlük. Túl nagy lelki kapcsolat nincs köztünk, a korkülönbség miatt nem is töltöttünk sok időt együtt gyerekkorunkban és nem voltunk túl jó anyagi helyzetben, viszont ha csak pl egyedül lettem volna, akkor sokkal több pénzünk lett volna, nyilván nekem is több jutott volna.

Szóval összességében nekem a testvéreim jó, h vannak, de ha nem lettel volna, akkor se nagyon hiányozna semmi az életemből.

2023. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Én is egyke vagyok. Utáltam gyerekként, elfogadtam tizenéveskoromban, mostanra huszonévesen már élvezem is.
2023. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Van egy nővérem, de nem sokra megyek vele, nem beszélünk már jó ideje, soha nem voltunk jóban. Nagyon különbözünk, hatalmas a szakadék, pedig csak 4 év van köztünk. A barátnőim töltik be az ő szerepét, nekem nem hiányzik.

37/N

2023. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Van egy kisebb tesóm. Kösz, nem kellene. Ő a szent, az aranyos, a cuki, a... MINDEN, mert fiú, amit ki is használ rendesen.


Én meg csak úgy vagyok.

2023. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!