Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kisiskolás korodban ha volt...

Kisiskolás korodban ha volt olyan, hogy valamilyen rossz hírt közölt a testvéred veled, és te nagyon elszomorodtál, akár sírtál is emiatt, ekkor a testvéred hogy viselkedett veled, mit mondott neked? Jelenleg milyen a viszonyotok?

Figyelt kérdés
Ha válaszolsz, léci ne felejtsd el mind a két kérdésre!

2023. júl. 9. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen vigasztalt.

Most a viszonyunk korrekt, kiegyensúlyozott, szeretetteljes. Mindkettőnknek van családja, nyilván elsősorban velük foglalkozunk, de egymásnak is bármikor segítenénk, ha szükség lenne rá. Pl. amikor 2020. őszén covidos lettem és egész családommal együtt karanténba kerültünk 10 napra, akkor tesóm és felesége vásárolt be nekünk.

2023. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Előző! Gyerekeitek vannak? 🙂
2023. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Volt ilyen, amikor megmondta, hogy egyetemre megy másik városba így elköltözik. 10 év van köztünk amúgy.


Elkezdtem sírni meg gondolkodni, hogy mikor jön vissza 4-5 év az mennyi és hogyan.



Igazából ez nem rossz hír, vagyis nekem az volt. Másra nem emlékszem, hogy lett volna valami.


Jelenleg is ugyan olyan jó, mint akkor. 😊

2023. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi lemaradt, amikor közölte, hogy egyetmre megy és sírtam én átmentem másik szobába és ő nem tudta, mert annyit mondtam jó menjél.
2023. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
😘😘😘
2023. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%

Na jól leírtam. Tehát ő elmondta, hogy költözik, mondtam menj és ott hagytam és egyedül voltam amikor sírtam. Tehát ő mit reagált azt nem tudom.


Remélem többet nem kell javítanom már.😂.

2023. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom, hölgy vagy.

Férfi vagyok, de érzelemorientált.

2023. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

2-re:

#1 vagyok, igen, tesómnak 3, nekünk 2 gyerekünk van.

2023. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Valaki lepontoz minket...
2023. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, értelemszerűen megvigasztalt... Illetve azzal kezdte, hogy odajött hozzám megölelte, és úgy mondta el a mondandóját. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk, "kényszerhelyzet" miatt egy lakásban élünk, nagyon jól megvagyunk, konfliktusok általában nincsenek
2023. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!