Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez csak számomra felháborító?

Ez csak számomra felháborító?

Figyelt kérdés
Tesómék meghívtak minket karácsonyi ebédre. Megkért főzzek halászlét, mert neki nem lesz ideje. Kapásból nemet mondtam. Ha ezt nem akkor legalább bejglit. Arra is nemet mondtam, nem szoktam csinálni. Nem örült ennek. Más is járt így a rokonsággal? Mi vagyunk a vendégek és mi vigyünk ételt?
dec. 6. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/115 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekek. Áh. Dehogy a gyerekek. Csak mögéjük tudtok bújni. Gyönyörű, egymást utáló családokban felnőni garantált belépő a mentális problémák sokasagába.

A gyerekek sem fogják szeretni egymást sose, ezt ne is képzeld. Hiszen ami bennetek nincs, hogyan adhatnátok át?

dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/115 A kérdező kommentje:

41


A gyerekeink rendszeresen beszélnek egymással és látják is videó chat-en egymást. Kérdezősködnek, viccelődnek egymással, megmutatják az új dolgaikat, mi történt az oviban stb... csak mert nem vagyok tesómmal jóban ezt nem akarom kivetíteni a gyerekekre. Az lenne a legrosszabb

dec. 6. 22:17
 43/115 anonim ***** válasza:
79%

Háhh xD aznap Talán ha éjfélkor elkezdi akkor esetleg tudtok délben enni.

" Gyerekek " miatt szóval alsó hangon: anyuka, apuka , gyerek. ( Tesónál : anya apa gyerek ez 6... ) Akihez mentek min. 1-2 fő ha más nem megy csak X family szóval min 5 főre ami sztem több össze rittyent aznap vagy 30 rúd beiglit mert háá ugye visztek is... Meg halászlét meg süti meg pogi meg ez az a kóla, a pia de ugye nem csak ti mentek hanem más is huuuu komoly. Mostani pizsidbe álmodtad meg?


Már a fele kamu, mert itt ott a csepegtetett infók.. a gyerekek miatt.. keveset látják egymást de ja nem mert videóchat csak mi nem beszélünk...

Még az én tesómnál is mocskosabb vagy. Troll

dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/115 anonim ***** válasza:
89%
Látszik, hogy ugyanabból az alomból vagytok, egyikőtöknek sincs fogalma az alapvető illemszabályokról és a megfelelő kommunikációról. Ha vendégségbe mész, illik vinni valamit, de vendéglátóként nem illik követelőzni, hogy a vendég mit vigyen, hacsak nem előre megbeszélt batyus összejövetel lesz. A vendéglátó készül a vendégei megkínálására, napszaktól függően, ha ebédre hívta őket, ebéddel, ha délutánra, rágcsával vagy kávé-süteménnyel, ha vacsorára, vacsorával. Családi, ünnepi vendégségnél abszolút illik megkérdezni vendégként, hogy vigyünk-e, készítsünk-e valamit, többnyire desszertet, salátát szoktak vinni, felajánlani, de van, aki az italról gondoskodik. A vendég ne követelőzzön, hogy mivel várják, de ha allergiás vagy diétázik, szólhat, hogy mit nem ehet. Remélem, sikerült valamelyest betömködnöm a lyukakat a szüleid hiányos nevelésén, a testvérednek és neked is illene ezeket tudni.
dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/115 A kérdező kommentje:

43


Ennyi a véleményem rólad:

😄😅

dec. 6. 22:23
 46/115 anonim ***** válasza:
74%
Tehát akkor mikor otthon vagytok a gyerekekkel, meg az apjukkal, a felnőttek beszélgetését, ahogy szidod a testvéredet, hogy ezt meg azt elvárja, te még tuti nem sütsz, még véletlenül sem hallják meg a gyerekek? Ugye nem gondolod?
dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/115 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem te pont az a típus vagy, mint az én nővérem.

5!gyerekkel minden évben lerohannak karácsonykor mert a család olyan fontos. KB a család felét kiteszik egymaguk, de egy kókuszgolyót nem hozott még ide,(mindenki hoz valamit) de ők ülnek először az asztalhoz, és még a maradékot is lesi, jut e holnapra.

Ajándék bezsákol, aztán futi haza. Utólag meg panaszkodik, hogy mennyire utálja a karácsonyt, mennyi fáradsággal jár minden nap máshova utazni ebédelni.

dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/115 A kérdező kommentje:

44

Te se tudsz olvasni??

Hányszor írjam le? A szüleim direkt megkérnek minket ne vigyünk semmit! Annyi étellel várnak, amiből még több családot is meg tudnának vendégelni! Ugyanez van a férjem szüleinél! Max 6-7-en

Szoktunk lenni, volt már hogy kérdeztem ( régebben) vigyek-e valamit. Az volt a válasz semmit, csak magunkat. Ez volt az utolsó hogy leírtam.

dec. 6. 22:28
 49/115 A kérdező kommentje:

46

Képzeld ezt telefonon beszéltük miközben a gyerekek oviban voltak, ugye ezt nehezen tudod felfogni?

dec. 6. 22:30
 50/115 A kérdező kommentje:

47

Pont tesóm ilyen, és szidja a szüleinket.

dec. 6. 22:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!