Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Viccelted már meg a tesódat?...

Viccelted már meg a tesódat? És ő viccelt már meg téged?

Figyelt kérdés
Írjatok történeteket.

jan. 19. 20:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Igazából semmi köze nincs a korhoz... Apám 68 a húga 67 a mai napig még viccelik egymást... Mi idén leszünk 30,23,18 és ingen számíthatunk egymásra mindenben.. legyen az öröm vagy szomorúság legyen az nyomor vagy gazdagság... Ez egy életre szőlők kötelék ahol bármikor bármilyen körülmények között számíthatunk egymásra... Attól függetlenül szerintem simán bele fér az H csesztessuk egymást... Apró viccek csinytevesek beleférnek ... Mint említettett példa.. öcsém kapott egy szerszamkeszeltet és minden apró részét becsomagoltam külön külön... Ez egy jó nevetéssel téli emlekke válo dolog... Nem lehet mindenkinek savanyú a szőlő...
jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van humorérzékünk.
jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
"Beleférni belefér, de hogy "azért van testvére az embernek", az azért...
jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%

Igen szoktuk, de a barátaimmal és párommal is, szerintem ettől jó az élet…nevetni kell!!😁

Kb 10-13 évvel ezelőtt a tesom lecserélte a fb profilképemet a szőrös lábára😂 én pedig miközben aludt bekentem Csillám ragasztóval és tele szórtam csillámmal (haj,arc,kezek), igaz ez nem most volt, de még mindig nagyon vicces…

Páromnak hajmosás közben nyomok egy kis sampont a fejére és nem érti hogy miért nem fogy el a hab a fejéről amikor már 5x most le😂

Na meg egyszer rányomtam az öcsém lábára egy gyanta csíkot 🤣persze én is kapok ezekből😂

jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!