Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam meg édesanyámna...

Hogyan mondjam meg édesanyámnak, hogy csak vicceltem, amikor azt mondtam, hogy a legjobb barátnőmmel járok?

Figyelt kérdés

Szóval, édesanyámmal sose volt a legjobb kapcsolatom. Sokszor volt az, hogy ő vagy én egymással üvöltöztünk, amúgy se beszélünk egymással annyira. Tegnap előtt annyira felidegelt, hogy úgy döntöttem behazudom neki, hogy a legjobb barátnőmmel járok és most lenne fontos elmondani, hogy egy nő vagyok (édesanyám mindig is utálta őt, mert "túlságosan szeretem", emellett elég homofóbikus is).

Csak fel akartam háborítani, hogy egy idő után elfelejtkezzen róla. Na, ez nagyon rosszul ment, mert elfogadta és akar vele találkozni meg el akarja hívni a családi programjainkra. Most nem tudok mit tenni, mert valójában nem vagyunk együtt, sőt, ő nem is meleg. (Igen, ő tud erről az egészről)


Mit tegyek?


2022. jún. 22. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"Poén volt anyám, igaz, kicsit béna..."
2022. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Háromszor elolvastam de nem értem, mi a probléma. Anyu, a múltkor hazudtam, nem járok a Katival tökéletes megoldás.
2022. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát.. játsszátok el, hogy jártok. :D

Aztán szakítotok, de legjobb barátnők maradtok.

Te meg biszexuális leszel. ;-)

2022. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
most én vagyok őrült vagy ebben a történetben csak nekem nem stimmel valami?
2022. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Milyen elfogadó édesanya! :D
2022. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon kamunak hangzik.
2022. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
6: egy hete nyári szünet van, unatkoznak a tinik... :-D
2022. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Valld be, hogy terhes vagy. Egyből nem izgatja majd a barátnőd.
2022. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%

"Anya, csak vicceltem, amikor azt mondtam, hogy a legjobb barátnőmmel járok."

Például így.


Továbbra sem értem, hogy akinek pocsék a kapcsolata az anyjával, az miért nem anyunak, anyának, muttinak vagy akárminek hívja, miért konzekvensen Édesanyámnak. Sőt, ŐFENSÉGE ISTENCSÁSZÁRKIRÁLYNŐ NAGYONÉDESANYÁMNAK. Ezt még meg kell értenem valahogy, mielőtt meghalok.

2022. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
#9: Szerintem az "édesanyám" pont, hogy formálisabb, "konzervatívabb" megszólítás, mint az "anyu".
2022. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!