Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vicceltem és késő volt szólni,...

Vicceltem és késő volt szólni, ő elhitte ezért bosszúból megcsalt. Miért nem tudok megbocsájtani?

Figyelt kérdés

Egyik nap az egyetlen baratnomnel ittam, azon kívül hogy szethanytam magam nem történt semmi. De másnap reggel azt írtam a barátomnak mikor kérdezte hogy milyen volt, hogyne és a barátnőm megpusziltuk egymást. Magam sem tudom milyen szandekbol írtam, cukkolni, viccelni, kíváncsi voltam a reakciójara. De különösen nem írt rá semmit. De talalozaskor láttam hogy fáj neki, de féltem elmondani hogy nem igaz, mindigcsak csöndben voltam amikor szoba hoztam és szomorú volt, lassan már én is elhittem a viccet hogy igaz.

Aztán kiderult hogy bosszúból vissza csalt.... Hogy nagyon fájt neki és találkozott egy lánnyal és csokoloztak. Ember. Nagyon fáj, de ez most igaz, velem igaz. Én elmondtam neki hogy nem igaz, akkor amikor ő most bevallotta hogy vissza adta. Nem tudom kettőnk közül ki tört jobban össze. De az erintesetol rosszul vagyok. Nagyon fáj. Magam sem értem mi ez a helyzet



2023. aug. 19. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nehéz út árán tanultad meg, hogy vannak olyan dolgok amikkel nem viccelünk. Ez van.
2023. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Magadtól legyél rosszul, ne az ő érintésétől. A saját károdon legalább megtanultad mi a különbség a vicc és a hazugság között.
2023. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

"Nem tudom kettőnk közül ki tört jobban össze."


Pedig ez nem olyan nehéz. Játszadoztál az érzéseivel, így ő tört jobban össze. Egy ember érzéseire nem szabad játékként tekinteni. Sajnos a felét sem értettem annak, amit ide tojtál, de annyit kisilabizáltam, hogy valami olyasmit mondtál neki, hogy megcsaltad, és most duplán visszanyalt a fagyi. Örülök, hogy a karma végzi a dolgát, és van még igazság. Ez egyébként ha van egy csöppnyi eszed, akkor várható volt a részedről, mert nem gondoltad komolyan, hogy ezt viccnek fogja fel majd a barátod. Mindegy, tanultál belőle, hogy ilyeneket a másiknak nem szabad írni, és ide sem ekkora katyvaszt, helyette inkább lapozgasd a helyesírással foglalkozó könyvet, és nőlj fel.

2023. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Azért nem tudsz megbocsájtani, mert nem tudod magadnak beismerni, hogy ezt te toltad el, amúgy meg, ha szeretnéd, akkor ilyen "vicc" soha a büdös életben nem jutott volna eszedbe.
2023. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha nem jó érzés engedd el. Nem kellett volna ezzel vicceltem, de felnőttként nem ez a válasz/viselkedés járt volna vissza
2023. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jah és a másik... te nőt csókoltál meg... ő férfit?
2023. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, hogy megcsaltad, vagy csak vicceltél, mert kíváncsi voltál a reakciójára.

Mind a két eset a másik hülyére vevése.

jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!