Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez mit jelenthet...

Szerintetek ez mit jelenthet a húgom szempontjából?

Figyelt kérdés
A húgom 18 évesen elköltözött otthonról és két másik lánnyal lakik együtt, egyetemre jár, edz, stb. Viszont 3-4 hónapja szinte teljesen eltűnt és nem tudtam mire véljem ezért felmentem a lakásukra, mert nekem adott kulcsot vészhelyzet esetére. Az egyik lánnyal összefutottam, de akkor még nem beszéltünk annyira, csak kérdezte miért jöttem, na mindegy. Bementem a húgom szobájába. És nagyon furcsa volt, találtam egy férfi pólót, a rajzfüzetét is megnéztem (mindig mindent rajzolva ad ki magából) tele volt tetovált férfi kezek rajzával, meg meg mindenféle ilyesmivel, néhol ezek a kezek elég érdekes környezetben voltak (pl egy mellett markolva🤨). Aztán beszéltem mégis a lakótársával és elvileg van egy pasija, aki amúgy tök rendes, és “sokszor itt alszik” mikor ezt mondta mosolygott a csaj. Szerinte a 20-as évei elején lehet, de a húgom még csak 19. És elvileg a csávó igen tetovált és a lakótársa szerint a húgom is tetovált ami nem igazán lehetséges szerintem. Elvileg több is van neki, a kulcscsontján biztosan, legalábbis ezt mondta a csajszi. Nem tudom ez az egész, nekem nagyon furcsa…

jan. 20. 14:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
Beszélj a húgoddal, hogy pl. miért nem mondta el neked (de ne mérgesen) és beszéljetek erről. Nem jó, hogyha nem nagyon akar majd róla beszélni, mert lehet azért nem mondja el neked, mert tudja, hogy mondjuk nem tetszene neked (pl. mert rossz hatással lehet rá, vagy drogozik, stb…)
jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Tehát gyakorlatilag betörtél a húgod szobájába, feltúrtad a cuccait, kifaggatad a háta mögött a barátait, majd csodálkozol rajta, hogy miért nem oszt meg veletek semmit az életéről... Add vissza azt a kulcsot és hagyd békén szerencsétlent.
jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Hát, a vészhelyzetkulcs nem biztos,hogy jó kezekbe került. 🥲
jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Talán a felnőtt nő húgod azért nem mondta el ezeket a - teljesen átlagos, természetes - dolgokat, mert elege van, hogy kutakodnak az életében.

Vészhelyzetre adott kulcsot, te meg odamész szaglászni. Én a helyében elvenném tőled. Ez nagyon nem volt szép dolog, nem így kellene közeledni felé. Illetve először meg kellene találni a távolodás okát.

jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Te beteg vagy. Nem csodálom, hogy a húgod nem beszél veled.

A lakótársa helyében elzavartalak volna.

jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 LuckyLevi ***** válasza:
92%
A húgod szempontjából azt jelenti, hogy van egy pasija, akivel dúl a láv és van egy nővére, akinek nincs élete. De vszínű őt az előbbi jelenleg jobban érdekli...
jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Az elobbieknek igazat adok, es meg hozzatennek valamit. Azt irod kerdezo, hogy “ Szerinte a 20-as évei elején lehet, de a húgom még csak 19.” Tehat maximum 23-24 eves lehet a srac. Az a 4-5 ev egyaltalan nem szamit soknak, nem tudom mit aggodsz. A hugod nagykoru, ennelfogva azt csinal amit akar, senkitol nem fog engedelyt kerni arra, kivel legyen.
jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Hát te tényleg beteg vagy.



Odamész turkálni a felnőtt testvéred dolgai közé, a saját lakóhelyére.


Egy ilyen után nemcsak a kulcsot venném el tőled, de az életemből is penderítenélek ki. Mentális beteg vag.

jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Mi ezen a furcsa?


Szerintem te vagy furcsa 😳

jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező nagyon beteg...
jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!