Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az szokatlan, vagy gáz hogy...

Az szokatlan, vagy gáz hogy így érzek a húgom iránt?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok ő 19 lesz idén. Gyerekkorunk óta nagyon szoros a kapcsolatunk, de a mai napig rettentően féltem. Neki ha nem is mutatom annyira, de folyton érte aggódok. Nagyon gyakran ölelkezünk, ez nálunk szokás, és annyira jó érzés ahogy hozzám bújik. Olyankor százszor is elmondom hogy mennyire szeretem és mennyire féltem. És amikor valami családi ünnepség, kirándulás van, vagy ő megy valahová, akkor előző este folyton azt mondom neki, hogy de nagyon vigyázz magadra. Közös kiránduláson is folyton azt figyelem hogy ő hol van, jól van e stb.

A történethez hozzá tartozik, hogy eléggé szeretethiányos vagyok, plusz sosem volt még párom és a szüleimmel is elég rossz a kapcsolatom. De akkor is, normális ez így?



febr. 12. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem normalis.
febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az ember félti akit szeret az normális, de a te esetedben azt érzem, hogy túlaggódod. Ezzel saját magadnak okozol szorongást. Sőt, talán egy idő után ezt a szorongást a tesódnak is átadhatod, hiszen azt közvetíted neki, hogy vigyáznia kell, mert bármikor baj lehet.

Lehet, hogy azt írtad, hogy igyekszel nem kimutatni, de azt is írtad, hogy: "ő megy valahová, akkor előző este folyton azt mondom neki, hogy de nagyon vigyázz magadra. "

Ebből észreveszi. Nem azt mondom tényleg legyen az ember körültekintő, de ne mond neki egyfolytában, mert előbb utóbb csak nyűg leszel neki, és ő is ráparázhat mindenre. Ez a nem egészséges.

febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincsenek szexuális vágyaid a húgod iránt akkor normális, persze, hogy a húgod nyilván aggódsz érte

Ha vannak szexuális fantáziáid róla akkor nem normális, keress magadnak barátnőt és phszihológust

febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez már nem normális.

A féltés az természetes de amit leírtál az már kóros.

febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Hiányzik az életedből, hogy te érted is így aggódjon valaki, ezért másnak igyekszel sokat adni 😔🩷
febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Menj pszichológushoz. Kapcsolatokat kell teremtened, csak nem mersz. Dolgozol vagy tanulsz? A saját életedet kell élned, nem a húgodét.
febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Normális. Én is nagyon szeretem a húgomat.
febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, ha ezen nem változtatsz, párkapcsolatod is gajra megy, mert egy nő se akarja azt látni, hogy a palija a húgát ajnározza.


Aranyos, de egy idő után folytogató és beteges dologgá válik.

febr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Még azt se tudjuk, hogy a kérdező N-e vagy F? Bár szerelmes egyik esetben se legyen a húgába, de azért mégse mindegy.
febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A húgod ezt hogy viseli?

Mert nekem is van tesóm, de ha ő is ilyen szinten tapadós lenne, attól falnak mennék.


Kérdező, az oké, hogy így érzel, de hagyd békén, és ne viselkedj úgy vele, mintha szerelmes lennél belé!

Azt meg főleg nem kell mondani és folyamat nyomasztani vele, hogy jaj, mennyire félelek, de nagyon-nagyon, és vigyázz magadra mert borzalmasan féltelek...


A szeretethiányoddal meg keress meg szakembert, ne a másikra zúdítsd rá, mert ebből lesz az a végén, hogy ő elkezd barátkozni, ismerkedni, és te vagy megsértődsz rá, vagy álladnan a nyakukban lihegsz.

febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!