Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az szokatlan, vagy gáz hogy...

Az szokatlan, vagy gáz hogy így érzek a húgom iránt?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok ő 19 lesz idén. Gyerekkorunk óta nagyon szoros a kapcsolatunk, de a mai napig rettentően féltem. Neki ha nem is mutatom annyira, de folyton érte aggódok. Nagyon gyakran ölelkezünk, ez nálunk szokás, és annyira jó érzés ahogy hozzám bújik. Olyankor százszor is elmondom hogy mennyire szeretem és mennyire féltem. És amikor valami családi ünnepség, kirándulás van, vagy ő megy valahová, akkor előző este folyton azt mondom neki, hogy de nagyon vigyázz magadra. Közös kiránduláson is folyton azt figyelem hogy ő hol van, jól van e stb.

A történethez hozzá tartozik, hogy eléggé szeretethiányos vagyok, plusz sosem volt még párom és a szüleimmel is elég rossz a kapcsolatom. De akkor is, normális ez így?



febr. 12. 20:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
88%
Neked egy pár kéne. Hagyd békén a hugodat, nem a tulajdonod. Ha kér a tanácsodbol úgy is szólni fog. Neki is meg élnie bizonyos helyzeteket, hogy tudjon tanulni az életben.
ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes helyzet
ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
64%
Olyan vagy mint egy örző-védő kutyus
ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!