Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az szokatlan, vagy gáz hogy...

Az szokatlan, vagy gáz hogy így érzek a húgom iránt?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok ő 19 lesz idén. Gyerekkorunk óta nagyon szoros a kapcsolatunk, de a mai napig rettentően féltem. Neki ha nem is mutatom annyira, de folyton érte aggódok. Nagyon gyakran ölelkezünk, ez nálunk szokás, és annyira jó érzés ahogy hozzám bújik. Olyankor százszor is elmondom hogy mennyire szeretem és mennyire féltem. És amikor valami családi ünnepség, kirándulás van, vagy ő megy valahová, akkor előző este folyton azt mondom neki, hogy de nagyon vigyázz magadra. Közös kiránduláson is folyton azt figyelem hogy ő hol van, jól van e stb.

A történethez hozzá tartozik, hogy eléggé szeretethiányos vagyok, plusz sosem volt még párom és a szüleimmel is elég rossz a kapcsolatom. De akkor is, normális ez így?



febr. 12. 20:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem taplalsz szerelmi erzelmeket a hugod irant ( szerintem nem ) es ha hugodnak ez az aggoddas nem okoz problemat akkor nincs ezzel baj. Szerintem ismerjedj es ha lesz parod akkor valtozni fog ez. De jelenleg nincs kivel foglalkoznod rajta kivul
febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 NTBS ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa.
febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem meg ez a “jó érzés, hogy hozzám bújik” rohadtul nem normális ahhoz a körítéshez, amit a kérdező itt bemutatott…
febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

“Jó érzés, hogy hozzám bújik”


Haver veled súlyos gondok vannak.

Keress valakit aki kiveri neked mert ez már beteges.

febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6%
What are you doing stepbro? 😳
febr. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha valamilyen önismereti terápiát néznél, mert a saját lelki elakadásainkat nem fair másokra terhelni. Nálunk is volt egy testvérpár, ahol az egyik annyira rátelepedett a szorongásaival a másikra, hogy végül annak komoly eü problémája lett az ebből fakadó stresszből, meg hogy nem élheti a saját életét. Az egy ilyen viselkedésből kvázi kikövetkeztethető, le se kell írnod, hogy rossz a kapcsolatod a szüleiddel, hiszen ezt az egész problémát tutira nekik köszönheted. Töltsd le, olvasd el a Mérgező szülők című klasszikust. És keresd meg a terapeutádat, akivel kijöhetsz ebből, mert ez a gond tutira csak a jéghegy csúcsa, borítékolom neked, hogy ezer más életvezetési problémád van, az fix.
febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2%
Remélem pucér képeid nincsenek a tesódról a telefonodban te igen beteg állat.
febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A szomorú része az, hogy ez azért van, mert egyébként szeretethiányos vagy. Ezt le is írtad. Én a helyedben elmennék egy pszichológushoz, hogy segítsen, mert a húgod most már nem kisgyerek és el kell engedned, olyan értelemben, hogy hagyd, hogy élje a saját felnőtt életét.
febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem oké
ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%
Imádom a tesòimat, tűzbe mennék értük, de a te eseted szerintem nem normális, nem egészséges
ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!