Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szoronghatok más problémái miatt?

Szoronghatok más problémái miatt?

Figyelt kérdés
Szorongok és depressziós vagyok. Én úgy érzem az én életemben minden rendben. A testvérem és a szüleim hülyeségei miatt vannak rajtam terhek. Elmondjam nekik?
febr. 12. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Milyen terhek vannak rajtad?
febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel más problémája.


Éveken keresztül stresszeltem magam más ostobasága miatt, legyen szó családtagról, barátokról, vettem magamra az összes szrságukat.

Elértem vele bármit? Ja, tönkrementem benne, de ők egyszer nem kérdezték meg én jól vagyok-e.


Nálatok is fixen ez van. Te szorongsz, őket meg amúgy hidegen hagynád.


A saját problémáiddal foglalkozz, ne másokéival!

febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11es: Kulfoldrol hazatért kozvetlen rokonom kinlódik. Keves a penz.. Magyarország szar... minden szar...
febr. 13. 19:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezzel neked mi dolgod van?
febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogyne szoronghatnál. A semmin is lehet szorongani.
febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13-as, és ehhez neked mégis mi közöd van???


A rokonod csak lehúz érzelmileg és azért téged, mert te mindent magadra veszel.


Nekem is van ilyen családtagom, most már ott hagyom, amikor elkezdi sajnáltatni magát. Nem érdekel. Azt csinál, amit akar.

febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!