Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy NORMÁLIS testvéri kapcsola...

Egy NORMÁLIS testvéri kapcsolatba belefér a jó éjt puszi, vagy naponta az ölbeülés?

Figyelt kérdés

febr. 13. 11:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%

Jó éjt puszi bármilyen korban.

Ölbe ülni hasonló korú és/vagy felnőtt testvéreknél elég fura :D

De ha pl. a nagytestvér olvas a kistesónak és közben az az ölében ül, szerintem teljesen normális.

febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
2%
8-as, nincs ezzel semmi gond.
febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
27%

Uram isten, mennyi zakkant család. Nálatok normális az, hogy egymás ölébe ültök??

Lány testvérek között ezzel semmi probléma. Lány és fiú között ez beteges, de nagyon. Gondolj már bele, lesz valakid megkérdezi milyen a kapcsolatod a testvéreddel. Aztán te arról fogsz neki regélni, hogy napi szinten egymás ölében csücsülgettek? Jézusom..

febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
86%

Az ölbe ülés kissé szokatlan, de viccként okés egy nemü testvéreknél. xd


Két lány tesó között sokszor van puszilkodás, ebben semmi fura nincs.

febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
89%
Valaki nagyon rágyógyult a testvérére, annyi ilyen kérdés van minden nap. Reméljük csak kamu kérdések ezek és nem kell majd Novákhoz fordulnod kegyelmi kérelemmel.
febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Morzsi007 ***** válasza:
46%
Anno unokatesóm (4 évvel fiatalabb lány) is ölembe ült, pl mikor megérkezett hozzánk, kb 18-19 éves lehettem és megfogta a kezem, ha mentünk valahová. Engem ezek zavartak. Ő élvezte. Ugyanezt csinálta egy lány barátnő (egy idős velem), akit gyerek korom óta ismertem, de nem volt köztünk semmi. Moziba menet/jövet kézenfogva járkáltunk, én nem igen akartam. Haverok átjöttek hozzám, a leányzó is és beleült az ölembe, kínos volt számomra. Szóval igen, szerintem fura, ha tinédzser korú testvérek ilyet csinálnak. Bár manapság lehet ez lesz a normális.
febr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
91%
Mik ezek a testvéres kérdések mostanában??
febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
68%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..


A kérdező nagyon rá van állva a családtagokra.

febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
37%
Bizonyos népcsoportoknál még a közös gyerek is.
febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%
Brutálisan beteges,érdekes kis családotok lehet,ahol természetes hogy egy 17 éves lány beleül a 20 éves bátyja ölébe.És még jóéjtpuszikákat is ad.Ott baromira nincsennek meghúzva a határok.
febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!