Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy NORMÁLIS testvéri kapcsola...

Egy NORMÁLIS testvéri kapcsolatba belefér a jó éjt puszi, vagy naponta az ölbeülés?

Figyelt kérdés

febr. 13. 11:11
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg nem mindegy, hány évesek, főleg a kisebb.


"Aztán te arról fogsz neki regélni"

Akkor lánytestvéreknél miért nem tartod problémának?

febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem férne bele de én egészséges kapcsolatot ápolok az öcséimmel :D
febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem simán belefér nekem hugom volt sajnos már nincs köztünk 8 éve 35 éves voltam mikor elment ő 32 de sokszor mi is kézenfogva sétáltunk mikor itt aludt akkor mindig volt jóéjt puszi. Sőt sokszor együtt is aludtunk ölelés naponta többször az csak ugy jött nem tudom hányszor de sokszor!

Egy igazi testvéri kapcsolat volt neki volt férje nekem is feleségem mikor elváltunk akkor ő jött haza fél évre hogy segítsen nekem így mi sokat voltunk együtt, mikor ő vált el akkor én laktam nála sőt utánna hazaköltözött. Mikor beteg volt végig én fürdettem. Tehát simán belefér egy jóéjt puszi.

febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
26%
54 éves házasok vagyunk.Este reggel puszi.Soha ki nem hagytuk.Azzal kezdődött és végződött a nap.
febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk szokás volt a jó éjt puszi, de egymás ölébe ritkán ültek a gyerekeim még kicsinek is. Néha megölelik egymást, sőt, ha hagyják, én is megölelem, megpuszilom őket. 🙂

8-as, nem hiszem, hogy beteg az unokatesód. Talán csak majomkodik, hogy a külső szemlélő zavarba jöjjön, hogy rokonok vagytok vagy együtt jártok. Ha téged zavar, nem kell hagynod. Ha nem, akkor minden oké.

febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
37%
Volt olyan is, hogy elkezdet sírni, ölelgetni, hogy mennyire szeret. Mondom neki berúgtal? De te nem szeretsz? El kezdte ráncigálni a kezemet. Nezek csak rá. Megkérdi megint. Mondom de. De akkor mond ki. Mit? Hogy szeretsz. Mondom neki szeretlek (úgy mint unokatestvért de ezt nem mondtam mert gondoltam gondolja ő is hogy így gondolom). Aztán elkezdett sírni és megölelt. Én meg mondom jó már mennem kell... Azóta nem találkoztam vele.
febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
19%
Ja és a 26 os és 28 as is en voltam.
febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
78%

"egymás ölébe ritkán ültek a gyerekeim még kicsinek is"

Persze, általában a kisebb szokott a nagyobb/felnőtt ölébe ülni.

febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Akkor a visszajelzéseitek alapján NONSZENSZ
febr. 16. 12:08
 30/38 anonim ***** válasza:
69%
Micsoda?
febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!