Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el aki lenne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el aki lenne egy hűséges csendes kapcsolatba, mint hogy naponta menne ide-oda tömegbe szórakozni? +Másság elítélés

Figyelt kérdés

Röviden és tömören, ha én olyan kapcsolatot szeretnék ahol folyton együtt vagyunk, jól érezzük magunkat, nem pedig folyton egyedül akarunk lenni, egymás nélkül, akkor én rossz vagyok, mert csak egy társfüggő lúzer vagyok.. Van akinek ez jön be, ebből eddig nekem nem sok problémám volt ebből, bár nem sok tapasztalatom van eddig. Így egyből el vagyok könyvelve "beteg" embernek, és rám akarják erőltetni a saját kis gondolkodás módjukat hogy húzzak el egy diszkóba csajozni, ami félig sem az én világom, nem találnék én ott olyan lányt amilyet keresek :D

Introvertált is vagyok, ezért is csak egy "selejtes" ember vagyok mások szerint.. Miért kell elítélni azt aki máshogy gondolkodik, vagy más mint a legtöbb ember?


2019. szept. 26. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Nyugi nem te vagy az egyetlennaki ezt nem érti. Akkor úgy látszik én is "selejtes"vagyok😂😂
2019. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Olyan közegbe kell kerülni ahol ez az alap.

Én is keresem eme közeget.

L

2019. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem vagyok egyedül :D Abba van igazság hogy kisajátító vagyok, és nem tagadom, ezért is keresek olyat akinek nem gond ha túl sokat törődnek vele.. Első barátnőm e-miatt hagyott el, és azért is vagyok valószínűleg féltékeny mert tényleg nem tudok úgy élni hogy nincs aki megöleljen és kiálljon mellettem ahogy én mellette, és tudom hogy ha megint el kéne veszíteni valakit akit szeretek, az lelkileg csak jobban tönkre tenne, és most se vagyok valami cool állapotba.. Csak elég szar hogy ha ezt leírom akkor már leírják hogy ők sem adnának esélyt az ismerkedésre, annyira le tud hangolni, hiába tudom hogy van olyan akinek ez tetszene, mert ha nekem tetszene hogy egy lány törődik velem és féltékeny (félt engem) akkor biztos lányba is van ilyen, de annyira el tudja venni a kedvem.. :D
2019. szept. 26. 18:17
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Én se buliba ismertem meg a päromat. Nem is járunk bulizni sem. Sőt van olyan hétvége amikor csak alszunk fekszünk eszünk iszunk és játszunk. Ō kifejezetten utálja a bulikat. Nem is akar sehová elmenni. Mondjuk én elmennék egy kettőre ( nem rendszerességgel, csak ritkän) de hát ő nem akar. Az sem tetszik neki ha csak egyedül mennék.

Szóval ja nem vagy egyedül.

2019. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Most olvastam amint lentebb írtál.

Képzeld én is kisajätító típus vagyok. :D

Meg jó hogy olyan a párom hogy nem beszél lányokkal mert hát én eléggé féltékeny vagyok.

Ne aggódj te is találsz egy pöpec kis csajszit aki ugyan így gondolja. :D

2019. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
olyan vagyok 4-es mint a barátod.. Te elfogadod, mert szereted és mellette állsz, leteszel a hülye bulikról Miatta, mert őszintén szereted. nekem pedig ezek miatt esélyt sem adnának még beszélgetni se, folyton csak kapom az ívet hogy mekkora egy emberi trágyahalmaz vagyok, és az élethez egy apró pici kedvem sincs már.. Szerencsés a párod, nagyon.. és te is
2019. szept. 26. 18:38
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem sem menne úgy hogy a lány közbe más fiukkal lóg meg az ölükbe ül :D De nem hiszem hogy találnék, csak neten van esélyem mert élőbe nem megy az emberek közt lét +ismeretlen leszólítás, neten (IS) pedig mindenki gyűlöl mint a szart, és tanácstalan vagyok..
2019. szept. 26. 18:39
 8/17 kargor ***** válasza:

Egy vissza fogotabb HB(Házi Buli) elég jó.

A netes ismerkedést szerintem hanyagold, sokkal jobb élőben!

2019. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kargor ***** válasza:

Öööm a kérdésre vissza térve, azért ítélik el mert már ez "elfogadottabb"!

Ha a párodnak kedveskedsz sok mindent csinálsz neki/érte, akkor már rögtön te vagy a "papucs"!

2019. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát, élőbe nem sok tapasztalatom van emberekkel, iskolás 5. es koromtól magántanuló voltam, 0 emberi kapcsolat, és minden féle buli kilőve.. Tudom hogy az emberek szemetek főleg neten, de itt könnyebb nem kell ismeretlenül a szemébe nézni valakinek aki esélyes elutasít..
2019. szept. 26. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!