Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszik rám a...

Jogosan haragszik rám a bátyám? 25.F

Figyelt kérdés

van egy 29 éves bátyám és kicsit elkezdett irigykedni rám mert én a koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki és ezt nem csak egy két poénnak szánta hanem rendesen mérges rám, hogy én miért nézek ki fiatalabbnak és ő miért néz ki sokkal idősebbnek. Egy idő után már elszakadt bennem a cérna és megmondtam neki, hogyha olyan életvitelt folytatott volna mint én akkor most talán őt is fiatalabbnak néznék és nem pedig egy olyan embernek aki már a negyvenhez közelít 29 évesen.

18 éves kora óta az éjszakába dolgozik mert, hogy úgy több pénzt keres emellett minden héten bulizni ment meg megy ott szétissza az agyát és a cigit sem vetette meg és sokkal több szemét kaját evett mint én.

Megkérdeztem tőle, hogy akkor most mit várt? Én otthon készítettem a kajáim 95%-át és dobozoltam cigit egyáltalán nem vettem a számba egyszer se és bulizni is alkalmanként jártam 2-3 havonta és akkor se annyit ittam mint amit te hanem max 3-4 pohárral ő meg megivott egy buli alkalmával akár 10-et ráadásul keverve a piát és nem az éjszakában dolgozom hanem nappali 8 órás munkám van.

És mivel szembesítettem az életmódjával erre most nagyon megsértődött és személyeskedett, hogy én egy rohadék vagyok.


ápr. 9. 20:23
 1/7 grafno ***** válasza:
91%
Csak irigykedik.
ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Az igazság néha fáj. Mindenki a saját élete kovácsa.
ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem jogos a haragja, ne vedd magadra.
ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem jogos, ne vedd magadra, ne érezd magad rosszul ez miatt. A bátyádnak sajni-bajni fáj az igazság, és irigy rád. Nem te tehetsz róla hogy néz ki.
ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
xd
ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem csak a külsőről van szó. Arra irigy, hogy ő elszúrta az életét, te pedig nem.

Tudom, hogy családtag, de akkor is kerüld el messzire, mert az ilyen emberrel az idő múlásával csak még több bajod lesz.

ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy simán genetika kérdése. Én cigizek, iszok, kurvázok és nagyon nem úgy nézek ki, mint aki 40 felett van. Attól függetlenül a tesó irigy.
ápr. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!