Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek jogosan haragszik...

Szerintetek jogosan haragszik azért a tesóm mert nem jelölöm vissza a sógornőmet?

Figyelt kérdés

Külföldön laknak, pár hónapja itthon voltak akkor elmentünk állatkertbe, jól éreztük magunkat de a sógornőm nem egész végig motyogott a testvéremnek. Majd az elköszönés előtt nekem de főleg édesanyámnak neki állt. Ok nélkül. Édesanyámat zaklatta a facebookon, meg telefonon is hívogatta. Ő nem vette fel majd letiltotta hogy neki ne írjon de akkor sem írt. Egyszer nézem hogy engem letörölt....eltelt vagy 2 hónap bejelölt ismerősnek én persze nem igazoltam vissza mert ismerősök voltunk de egyrészt amilyen stílusban elkezdett vitatkozni a semmin amire mai napig sem tudjuk a választ.... Na én pedig rá írtam a bátyámra hogy anyának lesz ez a műtéte mondta e neki stb....majd ő is megkérdezte hogy miért nem jelöltem vissza a feleséget, mert ő ezért rám nagyon haragszik, közöltem hogy letörölni sem kellett volna hiszen nem az óvodában vagyunk.

Azóta sem igazoltam vissza és nem is szándékozom. Ha akar valamit tud írni vagy felhívni.

Bocsánat ha egy kicsit össze vissza az írásom...


2019. okt. 6. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Jól tetted!!
2019. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Savlekotő ***** válasza:
40%
Cicaharc
2019. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha lenne még Mónika show akkor ez a sztori nyugodtan beleillhetne.
2019. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Még az óvodások is értelmesebben viselkednek, mint ti. IQ szinthez kellene kötni a facebook használatát. Akkor nektek sem lenne min veszekedni, meg ott is ennyivel kevesebb hülye lenne.
2019. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Kerodezo. Az erthetoseg kedveert, linkeld mar be a korabbi kerdesedet,

ami az elozmenyeket taglalja.

2019. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan ez a facebookos dolog a legnagyobb gondotok mikor az édesanyátok mütét előtt áll? Ne gyerekeskedjetek.
2019. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4es Válaszoló, ez mekkora ötlet 😂!

IQ-szinthez kötött közösségi háló!

Lennének külön csoportok, szintek, belépéskor a rendszer besorol ide vagy oda. Valaki kigondolhatná😁👍....


Kérdező, ha rosszban vagytok és ő törölt előzőleg az ismerősei közül, akkor eszembe sem jutna visszaigazolni -úgysem akarok vele semmit beszélgetni.

De nem is drámáznák rajta, egyszer elmondom, megokolom a tettemet, aztán annyi. Minek ezen veszekedni?!

2019. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!