Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az unokatesóm fél év után ma...

Az unokatesóm fél év után ma jött haza külföldről, jó a kapcsolatunk, tartottuk is amíg távol volt skipe-on, viszont nem nagyon akar össze ülni velem beszélgetni, az űzeneteimre se nagyon válaszol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor külföldön volt, akkor én voltam az egyedül személy, aki tartotta vele a kapcsolatot, (a haverjai nem), viszont akkor is a haverjaival ül össze inkább beszélgetni sörözni, mindt sem hogy velem. Nagyon jó lenne beszélgetni vele, át ölelni, és témázgatni úgy mindt régen, de úgy látszik nem kíváncsi rám.


Amikor felhívtam reggel, mondtam hogy szívesen át mennék beszélgetni, ő erre azt mondta hogy nagyon sok dolga van, közben hallottam hogy a haverjai a háttérben beszélgetnek. Nem vagyok féltékeny, erről egyáltalán nincs szó, sőt, csak nem értem miért nem kívánja a társaságomat


ápr. 14. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Meddig lesz itthon?


Ne bántódj meg, ez eleg normalis, hogy valaki a reg nem latott/hallott haverjaihoz rohan ilyenkor. Testverem ugyanezt csinalta.

Veled sokat beszelt, friss infoi vannak.


Inkabb akkor sertodj meg, ha 2 het utan se jutsz eszebe.

ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ugy tunik, a haverjai fontosabbak.
ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj egy idő után ha rástresszelsz és tapadós leszel akkor ellentétes hatást érsz el.
ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Magadhoz hívd meg, vagy egy beülős helyre.
ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondod, ma jött haza, akkor nyilván marad egy darabig. Nem kell lerohanni azonnal, biztosan veled is találkozni fog, de hadd döntse már el ő, hogy kiket látogat meg először.
ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Te lány vagy? Ő pedig fiú?
ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is először baråtaimat látogatam meg ,utåna anyukámat ,pedig nem fiatal vagyok.
ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg keresett az unokatesóm, beszéltünk, majdnem hajnalig témázgattunk, nagyon jól esett.

Köszönöm szépen a válaszokat

ápr. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!