Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéremtől szeretnék valamit...

Testvéremtől szeretnék valamit elvenni, hogyan tegyen, nyíltan direktben, vagy trükkösen?

Figyelt kérdés
A nővéremet tegnap estére leszedte a lábáról az influenza. Szeretném tőle elkapni, mert az orvos csak így írna ki engem is, fontos volna. Tanácsokat kérni Tőletek, hogy egy fedél alatt élve egy influenzással, ti hogyan csinálnátok, hogy biztosan elkapjátok tőle? Most kiküldött a szobájából reggel is, meg este is, hogy beteg, el ne kapjam tőle.

ápr. 16. 09:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Ne is haragudj,de marha nagy barom vagy. Lehet két hét múlva a nővéred vígan megy majd mindenhova,mert meggyógyul,viszont előre nem látni,hogy neked milyen szövődményeket okozhatna az adott vírus. Mellhártyagyulladás,tüdőgyulladás,stb.. Ha van egy csepp eszed,ezt a verziót kihagyod. Inkább menj be a suliba. Nem te leszel az első,és utolsó sem,aki nem megfelelően teljesít. Pár év múlva ezen csak nevetsz. Persze ha megbetegszel,és az utóhatás évekig a testedben lesz,akkor nem.
ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
A munkahelyeden már ilyenek nem fognak beleférni te gyerek. Te is megéred a pénzedet...
ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
12 miért nem?
ápr. 16. 10:18
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon bem buli az influenza! Nem játék, nem csak kis megfázás. Nálunk sajnos a gyerek hozta haza, én elkaptam, a férjem nem (pedig ugyan úgy ápoltuk, velünk aludt, én elkaptam ő nem 🤷🏼‍♀️). A gyerek meggyógyult, nekem szövődményei lettek. Ráment a tüdőmre, az arcüregemre és a fülemre. Eltelt azóta 3 hét, hogy elkaptam, még mindig rosszul hallok a jobb fülemre, járok a fül-orr-gégészetre, már kaptam rá többféle gyógyszert. Még sokszor köhögök, de legalább már tiszta a tüdőm. Az arcüregem szerencsére rendbejött. Sose tudni ki, hogyan reagál. Elméletileg én rizikócsoportba sem tartozom, a gyerekünk a kora miatt igen (6), mégis én estem ennyire bele. Nem éri meg, örülj ha nem kapod el.
ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14 ha mindig bezárkózik én meg suliban vagyok nem valószínű
ápr. 16. 10:31
 16/29 anonim ***** válasza:
80%
edd meg a használt zsebkendőit
ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
Jólvan fiam hülye vagy, nem lehet rajtad segíteni.
ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
Hülyeség, amit csinálsz. Egyébként meg ilyen szoros együttélésnél, mivel a tünetek kialakulása előtt is fertőz, valószínűleg már elkaptad. Ha meg védett vagy rá, mert pl korábban átestél rajta, akkor akár a taknyát is eheted, akkor sem kapod el.
ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
27%
Még hányszor kérdezed meg?
ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges mellette szuszognod! Előttem írták, hogy lappangási idő alatt is fertőzhetett. Vagy elkaptad vagy nem. Én pár napos csecsemőt szoptattam meg gondoztam lázasan, betegen, de nem kapta el, pedig neki még nem olyan az immunrendszere. Más meg elsétál valaki mellett az utcán és már elkap mindet. Szóval, akármit csinálsz vagy nem csinálsz, 50% hogy elkapod: vagy igen, vagy nem.
ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!