Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét a húgom?

Miért ilyen szemét a húgom?

Figyelt kérdés

Sajnos közös szobánk van, és tegnapelőtt a barátommal szerettünk volna kicsit kettesben lenni - igen, úgy -, de a húgom nem volt hajlandó elmenni, pedig adtunk neki pénzt mozira. Azt mondta, nem érzi jól magát, igaz, tényleg meg volt fázva, meg aznap reggel volt egy kis láza is, de vett be lázcsillapítót, és nem úgy nézett ki, mint akinek bármi baja lenne. Csütörtökön meg arra hivatkozott, hogy neki tanulnia kell, pedig pénteken osztálykarácsony volt. Ő egyébként ilyen kis eminens, mert semmi élete nincsen, és tudom, hogy csak azért tesz nekem állandóan keresztbe a kis nyomorék, mert féltékeny rám, mert nekem van barátom és nemi életem, ő meg szűz és semmi élete nincsen tényleg -_-"


Szerintetek mit csináljak, hogy ne szemétkedjen állandóan? Már nagyon kivagyok :'( A húgom 17 éves, én 20 éves vagyok.



2012. dec. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
89%

Elég szomorú hogy 20 évesen a lázas húgodat kis nyomoréknak nevezed és még neked áll feljebb. Miért nem a sráchoz mentek?? A húgodnak miért kéne lázasan, betegen egy moziba mennie ha nem akar??

Nagyon szégyellhetnéd magad hogy így beszélsz róla..

2012. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 A kérdező kommentje:
Ha az én helyembe lennél, nem beszélnél így... :( Miért nem lehet engem megérteni? :'(
2012. dec. 24. 19:41
 3/86 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is süllyedj el!


Pár napja volt itt egy ugyanilyen kérdés, ugyanilyen mamlasz baszatlan 20 évessel. Az is te voltál? Sajnálom a húgodat, ahelyett, hogy a baszáson járna az eszed, inkább egyengethetnéd az életét, te nyomorék!

2012. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
83%
20 éves vagy és nem tudod megoldani a dugásodat...nyomorék
2012. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az első kettővel.Van ám benned testvéri szeretet.Talán próbálj vele normálisabb lenni.Jó,hogy már nem megy el betegen,hogy te élvezkedhess.
2012. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
96%

Igen, azért is fázott meg, hogy ne mehessen moziba, mert féltékeny.


Mi lenne ha beszélnél vele? De normális hangon, nem úgy, mint itt. Ha így beszélsz róla, vele, akkor ne is csodálkozz, hogy nem fog neked szívességeket tenni.

Vagy oldd meg másképp. Menjetek a barátodhoz például. Tesómék is egy szobában laktak egy ideig, nem szívesen vittek oda lányt a másik nyakára, de ha nehezen is, mégis meg tudták oldani a dolgot.

2012. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim válasza:
89%
Szerintem ez esetben okosabb dolog lenne a barátod szobájában élni a nemi életed mint a hugodéban.
2012. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
89%
Látszik, hogy nem látsz tovább az orrodnál! Ha mindketten foglalkoznátok vele, ebből következne hogy jóban lennétek, mégpedig egészen hamar olyan rohadt jóban, hogy még csak kérned sem kellene, ő önként lemondana a szobáról időnként és lenne hol dugnod! Hármasban eljárkálhatnátok és eközben szerezhetnétek neki pasit, akihez eljárna aztán a húgod és szintén üres lenne a szoba és tudnál nyugodtan baszni! De agyad az semmi!
2012. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
Nem tudunk odamenni. Barátom anyja nem kedvel. Nem tudom, hogy miért :'(
2012. dec. 24. 19:52
 10/86 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem elég lekezelően írsz a húgodról, ez elég szomorú. Pénzt adsz, hogy elmenjen moziba? Tök megalázó. És nem rosszabb attól, mert 17 évesen szűz. Mintha az lenne az élete értelme, hogy ne legyen az. Bármikor fordulhat a kocka, ne feledd.

Zavar, hogy van saját akarata?

Mindegy, úgyis csak hajtogatod a magad igazát. Nem irigylem a húgodat.

2012. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!