Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan állítsam le a húgom?...

Hogyan állítsam le a húgom? Folyamatosan cukkol, mert csókolóztam a barátnőmmel! 14/F

Figyelt kérdés

A szobámban ültünk az ágyon, és elcsattant egy csók. De a húgom megérzései sosem csalnak, mert pont akkor kellett bejönnie valamiért. Azóta ezzel piszkál. És a szüleimnek sem tudok szólni, mert hogy mondjam meg nekik?

- Anya, csókolóztam a barátnőmmel, és meglátta a húgom, most ezzel piszkál!

Azt azért nem. Nem szoktam a szüleimmel megbeszélni, hogy mi történik a szobámba...



2017. júl. 4. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha azt tudják, hogy van barátnőd, azt hiszem a csókolózás hírére nem fognak túl kerek szemeket mereszteni már... :)
2017. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak irigykedik hogy neked vannak már ilyen élményeid.es a cukkolással leplezi. Akármilyen nehéz egyszerűen ne foglalkozz vele.ha látja hogy nem tud vele felhuzni ugyis leáll vele
2017. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szégyenled, hogy megcsókoltál egy lányt?
2017. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem szégyenlem!!! Nem, dehogy! Csak ez nekem furcsa, mert ez volt az első csókom, és most furcsa, nem szeretnék róla beszélni senkinek! És a szüleimnek annyit mondtam, hogy átjön egy lány. Ez nem jelent semmit.
2017. júl. 4. 21:08
 5/11 anonim válasza:
100%
A húgod hány éves? Gondolom még kicsi,és azért piszkál,mert ő még úgy gondolhatja,hogy a csók rossz dolog(mármint tudod a kicsi gyerekeknek van egy időszak amikor azt mondják a csrkolózásra,hogy "fúúúj" Szerintem próbáld meg elmagyarázni neki,hogy ez normális,semmi különleges nincs benne.
2017. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ő már 11 éves, szerintem túl van ezen a korszakon? Vavy van egy második ilyen korszak is? Nem tudom, nem vagyok gyermeknevelési tanácsadó lexikon :D
2017. júl. 4. 21:15
 7/11 anonim válasza:
53%
Huuhh hát akkor már szerintem bőven túl van. Én sem vagyok lexikon,de szerintem ált.3-4 évesek csinálják ezt. Akkor inkább az lehet,hogy irigykedik.
2017. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen jött egy erős változás s nem bír leszakadni róla. Nem irigy, csak egy 11 éves elméjéről beszélünk.


Nézz rá furán, amiért ezzel "cukkol", akár poénból cukkold vissza, hogy "úúh te meg leevőt veszel.. aaah, most is csináltad.. hahahhaa", s rájön, mennyire nevetséges. :DD

2017. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Én csak mondanám neki,hogy "de én legalább csókolóztam, ne irigykedj" és kész. Vagy előszednék valamit amivel visszacseszegethetem,mondjuk: "haha tanga bugyit hordassz" vagy "haha,tudom hogy te meg bele vagy zúgva a szomszédba"
2017. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A csókolózás nem szégyen, hanem egy csodaszép érzelmi kifejezés, megnyilvánulás. Azt jelenti, hogy két ember kötődik egymáshoz, megértik egymást, elfogadják, szeretik egymást. Szóval inkább légy büszke, és húzd ki magad mindig, amikor ezzel piszkálna, amikor ezzel jön. Nem szégyen az.
2017. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!