Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van még mindig hatással...

Miért van még mindig hatással rám?

Figyelt kérdés
Régen "szerelmes" voltam az egyik tanáromba (azért írtam idézőjelbe, mert nagyon gyerek voltam még, nem igazán szerelem lehetett, csak muszáj volt valakire felnéznem), de ha meglátom, még ma is a torkomba ugrik a szívem, elvörösödök, minden bajom van (akkor is, ha ő nem lát). Miért van ez? És főleg, mikor fog elmúlni???
2012. febr. 8. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ismerős... Talán azért, mert "beteljesületlen szerelem", nem kaptad meg, lehet, hogy még mindig érdekel...
2012. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az az első "nagy" szerelmed, az első olyan ember akire igazán felnéztél...

ez soha se fog elmúlni, ha meglátod, akkor örökké csak egy kisgyerek leszel aki belesett az illetőbe..

(az én első szerelmem, mára egyik legjobb haverom lett még ovis szerelmem volt... és még mindig elpirulok ha kettesbe kell vele legyek... =))

2012. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!