Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám "árnyékában" élek. Ez...

Bátyám "árnyékában" élek. Ez már fáj! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki hozzá hasonlít! ő 17 éves. Kitűnő tanuló sportoló blablabla. Otthon anyumék mindig h Ő (nevet nem írom ki) mindig megcsinálta ezt meg azt meg mindig tanult másnapra (én is de valahogy nem bírják észrevenni a szemüktől). A suliban a tanárjaim h Ő kitartóbb volt, jobb tanuló meg minden! Itthon nincs olyan nap h ne halljam legalább 10szer a nevét. Ha hazajön a szüleim körülsztárolják. És még Ő mondja h elkényesztetett liba vok. Hogy mikor levegővé váltam a szüleim szemében is??? Egyszer kitakarítottam az egész lakást mikor anyáék nem voltak itthon de Ő igen. Anyuék hazaérnek, látják a rendet és ott ölelgették Őt de azért tesóm kedves tényleg és megmondta h én voltam. Anyuék el sem akarták hinni. Pedig szoktam takarítani! Nem is kevésszer! És a rosszakaróknak: Nem irigység! De az h én hozok egy 4est és anya izél h hogyha tanultam volna 5ös is lehetne. Ő kap egy négyest "jaj semmi baj biztos valamelyik másik tantárgyra tanultál többet"! Megőrülök! Most mit tegyek? Hogy egy átkozott köszönömöt halljak valakitől!

2012. máj. 9. 18:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én már mondtam tesómnak ő meg mindig ugyanazt a választ adta: "Nem is! Te vagy anya és apa kicsi lánya akit féltve féltenek!"

Persze... le se ejtik h mit csinálok. Lehet h tényleg rosszul közelítek de látom amit látok. Am tesómmal nagyon rossz a kapcsolatom. Mindenért gyaláz engem én meg hősiesen tűröm.

2012. júl. 8. 13:46
 12/12 A kérdező kommentje:
Meg mit mondjak? H a bátyámat jobban szeretik? Kinevettek már néhányszor mikor mondtam. Szóval...úgy tűnik meg kell tanulnom a tudatával élni h a testvérem mindenki szeme előtt a magasban lebeg én meg 7 láb mélyen vok eltemetve.
2012. júl. 8. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!