Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi lesz így a bátyám és...

Mi lesz így a bátyám és köztem és a családjaink közötti kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Èn külföldön élek, és már van családom. Ritkán találkozunk.

Bátyámmal soha nem volt igazi kapcsolat, de aztán mikor megnösült, gyerekek lettek, szuper lett. Szeretjük egymást, nincs köztünk semmi gond. Feleségével is szuperül (szinte testvéri )kijövünk. Gyerekeiket imádom, mindig is elég nagy dolgokkal támogattam a gyerekeket. Mikor családi viszály volt is segítettem hogy mind anyámék mind tesómék újra össze barátkozzanak, és mindkét oldal pártján állva sikerült is.


DE ök soha nem keresnek minket. Születésnapomat, névnapomat is elfelejtették. Habár esküvönkre eljöttek, mert anyámék elhozták öket. Ha otthon vagyunk minden gond nélkül jönnek, vagy hívnak, a gyerekeinknek mindig csinálnak valamit stb...

Èn korlátlanul tudom öket hívni innen, nem kerül sokba. Szinte mindig hívom öket akkor beszélünk.


De negem bánt (és utoljára kb 1 hónapja meg is mondtam tesómnak), hogy soha nem kiváncsiak ránk. Lányomnak névnapja volt, még sms-t sem küldtek. Most kicsit úgy vagyok, hogy nem hívom öket nem keresem öket, csak félek hogy egyáltalán nem lesz köztünk már kapcsolat. Szerintem éveket képessek lennének úgy élni, hogy nem is érdekli öket mi van velünk.

Tesóm minden nap órákat ül a számítógép elött, akár neten is tarthatnánk vagy írhatnának. De még egy hello sem jön tölük.

Amiért fura, mert mikor egy fillérjük sem volt, akkor is csináltak a gyerekekkel kézzel készített dolgokat pl karácsonyra, vagy ha otthon vagyunk mindig jönnek.

Vagy is a gond, hogy ök ha nem vagyunk a látokörben elfejetenek, ha ott vagyunk akkor szuper minden.


Ha most hagyom a csudában, nem hívom öket, akkor megszakad teljesen a kapcsolat? Pl idén többet nem megyünk már Mo-ra. minden évben mennek kisebb nyaralásra, habár nem nagy dolog, de annyi pénzböl ide is jöhetnének, de soha nem voltak, csak mikor anyámék 1x kihozták öket, eszük ágában sincs ide jönni. Pedig imádnak utazni, mikor még nem voltak gyerekek és ház akkor rengeteg helyre utaztak európában.


Keressem mindig öket én?



2012. ápr. 23. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit dilis vagy. :/
2012. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak a hugomat hallanám aki úgy szintén külföldön van csak nálunk pont fordítva van,ő szar,ja 1e az én fejemet,miközben úgy á11ítja be hogy én,azt azért hozzá tenném,hogy a szü1inapokat 1eszámítva,annak i11ik keresni a másikat aki kint van!
2012. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!