Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A fél testéverek között lehet...

A fél testéverek között lehet házasság?

Figyelt kérdés

Ha van egy férfi és annak van egy fiú gyereke de viszont meghalt a felesége és van egy nő akinek van egy lány gyermeke és a férfi és nő össze házasodik és a két gyerek szerelmes egymásba lehet közöttük házasság?

15f



2012. máj. 14. 14:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem írtam ki hogy a nőnek meghalt a férje így akartam csak elszúrtam
2012. máj. 14. 15:14
 12/16 A kérdező kommentje:
én ezt az ötletet a "Az igazi Kaland" nevű új filmből merítettem
2012. máj. 14. 15:20
 13/16 anonim ***** válasza:

ők mostohatestvérek.ha nincs vérrokoni viszony akkor lehet .

viszont nekem már volt kapcsolatom a nevelőapám előző házasságából levő fiával,szerintem nem jó dolog,ha két mostohatesó jön össze.legalábbis nekem nagyon rossz tapaszatalatom volt ezzel kapcsolatban.

még jó,hogy nem volt köztünk testileg semmi komolyabb .nagyon bánom már így is az egészet.

2012. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg halál ciki tud lenni, mert a tinikori szerelem eltart akár két hónapig is,de együtt élni utána is kell tesóként. Szerintem sokkal "normálisabb", ha testvérként viselkedik a két gyerek, és mindenki keresi a párját máshol. Ennek szerintem nincs családon belül helye (még ha jogilag engedik is).
2012. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hát igen nagyon ciki ha jön apához,(főleg,hogy már kétéves párkapcsolatom van utána,) pedig nem is laktunk együtt mi sosem.
2012. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ugyanis nem féltestvérek, csak mostohatestvérek. A féltestvérek - a szóban is benne van :) - félig tetsvérek, azaz az egyik szülőjük (vérrokonság) közös. Ők nem házasodhatnak össze.
2012. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!