Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hugomról van szó. Undorodik...

A hugomról van szó. Undorodik a saját édesanyjától! Mibaja lehet ill. mivel lehetne kezelni?

Figyelt kérdés
Még csak 10 éves de semmilyen kapcsolatot nem létesít az anyukájával sőt ha egy szobában vannak inkább kimegy onnan minthogy vele kelljen lennie pedig semmi rossz élmény nem érte ezzel kapcsolatban...

2012. máj. 27. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Márpedig valami biztos történt, vagy valami idegesíti.

Ha nektek nem nyílik meg, akkor pszichológus.

(nekem volt olyan kezeltem,aki a másik szagát nem bírta, volt olyan akit a hangja idegesített...)

valami oka van.

2012. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az apámmal voltam és vagyok így,már a hangjától undorodok.Biztos,hogy érte valamilyen rossz élmény,ami miatt meggyűlölte,hogyha mással nem így viselkedik.
2012. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Csak azt nem értem hogy ez mért most kezdődött ugyanis ez azóta van mióta iskolába küldte az anyukája és mi is csak arra tudunk gondolni hogy emiatt haragszik rá na de ennyire...
2012. máj. 27. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy házatartásban éltek? Mert nem egyértelmű, hogy az anyukátok ugyanaz a személy-e vagy féltestvérek vagytok.
2012. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen az édestestvérem és együtt élünk.
2012. máj. 27. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
ez szak embert igényel!!! beteg a kis tesód!!
2012. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem 12 évesen volt ez. Már előtte is voltak erre utaló jelek. Anyámmal akkor kezdett megromlani a viszony, mindig olvasgatta a naplómat, beleszólt abba, hogy kivel barátkozom, turkált a táskámban stb. Egy idő után nem tudtam elviselni a jelenlétét. Irritált már az is, ha egy légtérben vagyunk.


Azóta felnőttem, 27 vagyok, már nem lakom vele. Némileg konszolidálódott a viszonyunk, de azóta sem tudom pl. azt elviselni, ha hozzám ér. Még mindig menekülök előle, ha meg akar ölelni, puszilgatni (!). (A férfiakkal való kapcsolatom is problémás egyébként, talán nem meglepő ezek után.)


SZerintem nem normális a húgod viselkedése, mint ahogy enyém sem volt az anno. Anyukátoknak milyen a viszonya a tesóddal? Jó lenne ezt tudni. Egyébként húgod milyen gyerek, kiegyensúlyozott máskülönben?


27/N

2012. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az is árulkodó, hogy bár közös az édesanyátok mégis úgy beszélsz róla, mintha a tiéd nem lenne..
2012. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen de az anyukánk ( ha így megfelelőbb) nem csinál olyanokat amiket említettél pl. hogy beleolvas a naplójába és megmondja kivel barátkozzon ezt velem csinálja de megszoktam mert jót akar nekem a hugomnak pedig mindent megad amire szüksége van...és egyébként igen szerintem kiegyensúlyozott.:)
2012. máj. 27. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi az offért, de azt mire értetted, hogy anyud veled csinálja "ezeket"? A naplóolvasásra vagy arra, hogy beleszól, kikkel barátkozz? Hány éves vagy, megkérdezhetem?
2012. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!