Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva?

Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

A bátyám 20 éves, én meg 13. Most érettségizett, visszahúzodó, még nem volt barátnője. Tegnap már kicsit fura volt, nem tudom miért, este beszélgetett a szüleimmel.

Ma reggel kimegyek a szüleimhez, mire tök normálisan közlik, hogy a bátyám jövőhéten utazik Ukrajnába. Mondom oké, kihez? Azt mondják egy barátjához, akit NEM ISMERNEK. Egy fórumon ismerte meg, ahol a tanulásról beszéltek(?) . Ja és mellesleg lány... A családjához megy, akik magyarok és elvileg rendesek. Apám fogja őt elvinni kocsival. Lehet, hogy túl dramatizálom, de valamennyire aggódom érte, meg fura ez az egész... az is zavar, hogy vele ellentétben oda én nem mehetek ahova szeretnék.

13/L

ui: bocsi, ha bénán lett megfogalmazva , csak ideges vagyok.



2012. júl. 4. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy mit idekeskedsz???? ő azért mehet mert már 20 éves majd egyszer te is leszel annyi úgyh nyugi.Ja és nem jogos
2012. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem kicsit féltékeny vagy , h a tesódat 'elveszi ' az a lány :))
2012. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igazéból nem az zavar, hogy én nem mehetek, hanem, hogy nekem nem szólt meg semmi és most csak úgy megy hozzá... nem tudom elmagyarázni, biztos féltékeny vagyok..
2012. júl. 4. 08:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont most írtad a komentet:) Igen, szerintem is ez a helyzet:)
2012. júl. 4. 08:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Az szerintem is jogos, hogy 13 évesen kevesebb helyre mehetsz, mint a bátyád 20 évesen (meg a fiúkat kevésbé kell félteni szerintem ilyen esetekben).


Azt viszont teljesen megértem, hogy aggódsz a bátyád miatt. Szerintem túlbecsülöd a veszélyt azért, Ukrajnában sem emberevők élnek. Mást nem tehetsz, mint hogy minél több biztosítékot gyűjtesz (legyen a bátyádnál telefon, beszéljétek meg, pontosan hány napra megy (mikor kell keresni), pontosan hova, kontakt a szülőkhöz (felhívni őket félidőben, hogy minden rendben van-e) stb.) Remélem, nem lesz a bátyádnak semmi baja!

2012. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Kis nyomi féltékeny 13 éves vagy
2012. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13 évesen jóhogy nem mehetsz ahova akarsz.

Ő 20 éves és egyébként is apukátok viszi,nem értem min aggódsz

2012. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baj, nyugi


főleg hogy az apja is megy vele


majd ha nagy leszel, te is menni akarsz a barátodhoz, meglátod, és te se biztos hogy be fogod jelenteni a tesódnak előre

2012. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%
A kis nyomi 8:48 üzenem hogy ő is az.
2012. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
65%
a 39%-val együtt
2012. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!