Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok, fiúk! Ti szoktátok...

Lányok, fiúk! Ti szoktátok mondani a testvéreiteknek, hogy szeretitek? Vagy szoktatok egymásnak puszit adni és megölelni egymást?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszíves.(A testvéreitekét is)

2012. júl. 16. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, pedig kéne. Azon vagyok, hogy sikerüljön, de nem így nevelkedtünk, ez pedig sok mindent meghatároz. A páromnál ez működik, irigykedve nézem amikor ölelkeznek a tesók, sőt a szülőket is beveszik. Szerintem az él két gyerekem sem mondja egymásnak hogy szeretik egymást. Valahogy ez természetesnek tűnhet nekik gondolom. De tőlem nem látták soha hogy én a tesómnak mondtam volna.
2012. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikai filmekben nem telik el úgy 10 perc, hogy ne mondanák, hogy "I love you", de így megszokássá válik és értelmét veszíti.


A japánok egyáltalán nem mondanak ilyesmit, nyugati hülyeségnek tartják állandóan mondogatni hogy "szeretlek".


Nálunk köztes állapot van, szerintem inkább tettekben kell, hogy megnyilvánuljon, inkább 1 testvéri puszi, mint 100 "szeretlek"!

2012. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Igen mi szoktunk puszit is adni és ölelkezni is.Én:23 és két hugom,11 és 21
2012. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Mi is szoktunk, bár a Szeretlek szót annyira nem használjuk. De szerintem ez fontos, hogy a testvérek tényleg testvérekként bánjanak egymással :)
2012. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Ja bocsi , én 15 a nővérem 25
2012. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Akkor jó:)) Csak mert a mi családunkban ez nem így van :/
2012. júl. 16. 20:06
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát néha puszit szoktunk adni egymásnak.Tesóm sokszor meg lep egy két dologgal,mikor nem is számítok rá :) olyan rendes,

Én 20/L Ő 35F

Van még egy 34/F tesóm,vele most megromlott a viszony :(

Bocsánat,féltesók,csak sosem éreztettük egymással.

2012. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

És az első válaszolónál lányok vagy fiúk vagytok?

2012. júl. 16. 20:21
 9/20 anonim ***** válasza:

Én szoktam mondani a húgomnak, és ilyenkor ő is mondja nekem, de amúgy nem szokta magától mondani. De tudom, hogy szeret, mert van, hogy a spórolt pénzén inkább nekem vesz meg valamit, mint magának, sír, ha összezördülünk, meg hasonlók.

Régen jobban ragaszkodott, pedig rosszabb volt a kapcsolatunk, most kevésbé ragaszkodik, de többet beszélgetünk. Kezd serdülni, és tőlem meri az intimebb dolgokat megkérdezni. Érdekes, mert ő amúgy nagyon anyás, mégis valamiért mindenbe inkább engem avat be.

Én 17L, ő 14L

2012. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk egymásnak ilyeneket mondani.

Nem így lettünk nevelve, amióta az eszemet tudom nem mondták a szüleink, hogy szeretlek, nem öleltek meg és puszit is csak születésnapkor kaptunk /kapunk.

És ez nagyon szomorú.

A férjemnek én jó ha 1 évben 2szer mondom, valamiért nehezemre esik és fogalmam sincs, hogy miért, pedig nagyon szeretem.

A kisfiamnak tudom mondani, sok puszit osztogatunk egymás között és sűrűn van ölelés is. Nekem ez így jobb, mint a gyerekkoromban volt. Nem azt akarom átadni a fiamnak amit én kaptam. Ettől függetlenül szeretem a szüleimet.

Egyébként ölelgetik a fiam és puszilgatják, de egy régi videóból kiderült, hogy olyan 3-4 éves korunkig minket is puszilgattak anyuék. Onnantól nem, hogy nagyobbak lettünk.

2012. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!