Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Aggódom az öcsém új barátnője...

Aggódom az öcsém új barátnője miatt, és kicsit talán zavar is. Más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés

A tesóm új lánnyal kezdett ismerkedni. Ezelőtt egy csajszival randizgatott, aztán nem lett belőle semmi komolyabb. Furcsa volt persze az is, a tesóm elég későn érő típus, és váratlanul ért a felismerés, hogy na, eljött az ideje. Sosem volt előtte barátnője ezt tőle, és a barátaitól is tudom, egyszerűen nem foglalkoztatta a dolog.

Most viszont, komolyabban elkezdett randizni egy lánnyal, és kicsit kiakadtam, mikor megtudtam ki ő.

Egy ártatlan beszélgetésből derült ki, nyelvvizsgáról beszélgettünk a barátaival, említettem, hogy tanárt keresek. Erre benyögi, hogy a barátnője (!!!) pont az. Azt hittem lefordulok a székről, tesó alig múlt 18. Ez a lány pontosan annyi idős, mint én, tehát 24 lesz.

Aztán jött a következő sokk, amikor elmondták ki ő. Amikor a gimibe jártunk sem volt túl jó hírű, és sajnos azóta sem sikerült megkomolyodni. Amolyan "minden könyv ott nyílik..." típus, a kihasználós fajtából. Folyton azt hajtogatja csajok közt, hogy nem komoly kapcsolatra vágyik, csak valakire, aki elhordja ide-oda autóval, és lehet vele mutatkozni.

Az én nagyon lelkizős, rendes tesóm meg összejött most egy ilyen hárpiával... Teljesen ki vagyok akadva rajt.

Természetesen nem szóltam neki semmit, nem is fogok, nem akarom kritizálni a kapcsolatait, mert véletlenül sem szeretném, ha esetleg egy ilyen szitu miatt eltávolodnánk egymástól, de nem tudom mitévő legyek.

Hétvégén el akarja hozni bemutatni. Nyilván nem lehetek vele bunkó, tesó is tiszteletben tartja az én ilyen dolgaim... De ezzel a lánnyal enyhén szólva sem voltunk puszipajtások, pontosan az affektáló, kihasználó stílusa miatt.

Féltem tőle a tesómat, meg attól is, hogy pofára esik, de mégis mit lehet tenni ilyenkor? Tényleg nem akarok bekavarni neki.



2012. aug. 8. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp se lépj le otthonról, mindenképp tudnia kell, h ki vagy, pláne, ha tisztességtelen szándékai vannak. Akkor ő tudni fogja, h te ismered, és előtted nem játszhatja meg magát. De lehet, h tényleg szereti a tesódat. Maradj otthon, legyél kedves, figyelj! Tesódnak ne szólj. Ha koppannia kell, hát azt is meg kell élnie. Nem tudod megóvni mindentől. És inkább most, 18 évesen, mint később. Amúgy nem túl életszerű, h egy 24 éves lány hosszútávon tervez egy 18 éves sráccal. És ezt a tesódnak is tudnia kell. Még akkor is, ha normális a lány.
2012. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni,pofára kell ahhoz esnie hogy megtanulja a nőkkel vigyázni kell
2012. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Manapság már ritka az első szerelem holtomiglan-holtodiglan végződéssel. Néhány csalódáson általában túljut mindenki, mire lehorgonyoz. Inkább egy ilyen nő mellett élje meg az első csalódást, mint egy "korban hozzáillő" szintén tapasztalatlan lánnyal! Legalább behozza a lemaradást, mert mint írod, későn érő típus.


Győzd le a lányt a saját fegyverével, használd ki te őt! Vegyél tőle ingyen nyelvleckéket!

2012. aug. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!