Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Neki barátnője van pár hónapja, jól megvannak, de engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Ő is tud róla, hogy mit érzek. Vagyis konkrétan nem mondtam, hogy szeretem, csak azt h engem zavar, hogy barátnője van. Igyekszem tolerálni, de nem megy. Még soha nem szerettem ennyire senkit...
2012. jún. 15. 08:59
 1/8 Dottorre ***** válasza:

Két lehetőség van ilyenkor:

1., hogy szereti a barátnőjét és rá fog menni az egészre a barátságotok

2., hogy nem szereti nagyon a barátnőjét, akkor elviseli a te féltékenységed és te leszel a köv. nője.

2012. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is belecsöppentem egy ilyenbe. Azóta együtt vagyok a barátommal(lány). Szóval ha ügyes vagy bármi lehet... 18\F
2012. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátja lennél örülnél a boldogságának. De te szerelmes vagy és a szerelem önző dolog nem akar osztozni. Szerintem hagyd békén és ne fúrkáld a kapcsolatukat még utalàsok szintjén se. Nem lenne tisztességes. Amùgy se akarj ilyen bonyolult helyzetbe kerülni. Amùg nem tudom hány évesek vagytok de a pasinak nem ez a lány az utolsò. És még te is sorra kerülhetsz bár ebben semmi öröm nem lesz ha ilyen.
2012. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, csak itt én vagyok a pasi...:(

28 F

Az én szitum:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hiába akarod,ha ő nem akar,akkor nem fogja elhagyni a barátnőjét és szeretni sem fog úgy,ahogy szeretnéd....Jobb elvágni a szálakat és ne tartsd vele a kapcsolatod,mert csak mégjobban fájni fog neked.
2012. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész tavaly október óta folyik...2x nekifutamodtunk, hogy kész többet nem tartjuk a kapcsolatot az én kérésemre, mert igy láttam a legjobbnak, de max 3 hétig ment..utána megint elkezdett hivogatni, keresni...ő próbál meggyőzni, hogy ez igy nem munka, ha nem beszélunk..és neki is szüksége van rám, csak picit másképp... Én 21 éves vagyok ő 23. Igyekszem nem furkálni a kapcsoaltukat..a legkevésbé veszek részt benne, a lány nagyon nem szeret engem..és kerul is, na meg nekem sem kellemes vele egy társaságban lenni...nem tudom mi lesz, meg hogyan tovább..szükségem van a barátomra, nem akarom elveszíteni :|
2012. jún. 15. 17:09
 7/8 anonim válasza:
én az vagyok, aki a barátnő szerepébe van. nem tudod elképzelni hogy az mennyire fáj ha egy másik lány is ott van egy harmadikként. szerintem keress magadnak mást
2012. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kerestem...de attol még szeretem...kiszálltam az életükből...
2012. jún. 19. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!